reklama

Liaporbetonová tvárnice

Liaporbetonová tvárnice
Stavba domu z liaporbetonových tvárnic, které již v sobě mají vložku z polystyrenu, je velmi rychlá a výsledkem je stavba s výborným tepelným odporem.
Obrázek je součástí článku:
Kvalitní nízkoenergetické domy pro všechny

Kvalitní nízkoenergetické domy pro všechny

Na čem záleží kvalita každé stavby? Základem je výběr toho správného stavebního materiálu a projekt ušitý na míru – podle toho, co zákazník chce a jaké možnosti vybraná lokalita nabízí. To si uvědomili v klatovské společnosti Betonové stavby – Group a nabízejí aktualizovanou verzi celkem osmi základních typových projektů. Jmenuje se jednoduše: BS VARIACE I – VIII.
reklama

reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.



© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×