reklama

Zdobení kraje výpletu korálky

Zdobení kraje výpletu korálky
Jakmile vytvoříme kolečko ve velikosti dna svíčky, pokračujeme s výpletem kolmých stěn. Poslední řadu zafixujeme krátkými, pevnými oky s korálky.
Obrázek je součástí článku:
Drátkovaný svícen

Drátkovaný svícen

Krásné, ozdobné lemování rozzáří ještě víc jas a svit mihotavého plaménku svíčky. Jemnou třpytivou krajku z tenkého drátku a korálků nebo polodrahokamů navléknutou na kalíšku nízké čajové svíčky vytvoříme snadno.
reklama

reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.



© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×