reklama

Vruty použité pro připevnění růžků

Vruty použité pro připevnění růžků
Vruty, které použijeme, by měly být pouze tak dlouhé, aby nám neprošly materiálem na druhou stranu. Pro dotahování používáme na šroubováku momentový klíč.
Obrázek je součástí článku:
Šatní skříň v podkroví - 2. díl

Šatní skříň v podkroví - 2. díl

Podkrovní chodba je dlouhá a je osvětlena dvěma střešními okny. Abychom je nezakryli a zároveň využili i prostor pod nimi, vložíme mezi skříně úložnou lavici na špinavé prádlo, na kterou se lze i posadit. Pračka je v místnosti na konci chodby, uložení prádla poblíž je proto praktické.
reklama

reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.



© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×