reklama

Výroba vánoční hvězdy z proutí

Výroba vánoční hvězdy z proutí
Oba svazky pak posuneme k sobě do tvaru písmene „x“, čímž uvolníme místo pro třetí svazek. Ten také rozdělíme a provážeme drátkem se středem. Konce všech svazků seřízneme do špiček a všechny cípy hvězdy i její střed nepravidelně omotáme drátkem.
Obrázek je součástí článku:
Vánoční ozdoby z proutí

Vánoční ozdoby z proutí

Vánoce se již blíží a tak přemýšlíme nad novou výzdobou vánočního stromečku. Opravdu krásné jsou ozdoby vyrobené z přírodních materiálů, kterých nalezneme vždy kolem sebe dost. Zkusme si tentokrát ozdobit stromeček těmito přírodními ozdobami, které působí vždy příjemně a voňavě už jen zvoleným materiálem.
reklama

reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.



© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×