Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Zvýhodněná nabídka tepelných čerpadel značky Buderus

Zvýhodněná nabídka tepelných čerpadel značky Buderus
Obchodní divize Buderus společnosti Bosch Termotechnika s.r.o. připravila pro své zákazníky pro nadcházející měsíce výhodné akce v rámci dotací z programu „Zelená úsporám“. Tyto zvýhodněné cenové nabídky mohou klienti využít při zakoupení paketů s tepelnými čerpadly v období říjen až prosinec 2009.
reklama

 • Buderus připravil výhodné akce v rámci dotací z programu „Zelená úsporám“.
 • Nabídka se týká paketů s tepelnými čerpadly země/voda Logatherm WPS všech výkonů.
 • Úspora může dosáhnout výše 95 000 Kč.
 • „S nadcházející topnou sezonou jsme zvažovali, jakou nabídku by náš zákazník uvítal. Věřím, že spojení akční ceny a dotace z fondu ,,Zelená úsporám“ je tím pravým řešením pro ty, kteří se rozhodují přejít na obnovitelné zdroje vytápění,“ podotýká Klára Rylichová, marketing manager značky Buderus.

  Nabídka se týká paketů s tepelnými čerpadly země/voda Logatherm WPS všech výkonů. To znamená, že zákazník může zakoupit vysoce kvalitní tepelné čerpadlo se zásobníkem teplé vody včetně regulace a všech potřebných komponentů za celkovou cenu již od 117 500 Kč a dosáhnout tak úspory ve výši 95 000 Kč.

  Program Zelená úsporám je zaměřen na podporu nízkoemisních zdrojů pro vytápění (kotle na biomasu, tepelná čerpadla, solární kolektory), ale také investic do energetických úspor při rekonstrukcích i v novostavbách. V programu je podporováno kvalitní zateplování rodinných domů a bytových domů, náhrada neekologického vytápění za nízkoemisní kotle na biomasu a tepelná čerpadla, instalace těchto zdrojů do nízkoenergetických novostaveb a také nová výstavba v pasivním energetickém standardu či instalace ekologického vytápění v panelových domech.

  Více se dozvíte na www.buderus.cz.

  Autor: Bosch Termotechnika s.r.o. (Tisková zpráva)

  Klíčová slova:


  Související články

  Když vzduch i země hřejí aneb tepelná čerpadla 5  fotek

  Když vzduch i země hřejí aneb tepelná čerpadla

  Dokážeme-li ze svého okolí čerpat přirozené teplo, které zde je, a využívat ho k vytápění, ušetříme spoustu energie, kterou bychom jinak na výrobu tep ...


  Tajemství kondenzačního kotle 10  fotek

  Tajemství kondenzačního kotle

  Vzpomeňte si na oheň na letním tábořišti. Praskající dřevo, v jehož buňkách uzavřená voda se odpařuje tak rychle, že se struktura dřeva bortí. Stoupaj ...


  reklama
  reklama

  reklama
  reklama
  reklama

  Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

  © 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
  Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
  Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.  © 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
  ×