Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Známe výherce letní soutěže Indiánské léto s Pepou II

Známe výherce letní soutěže Indiánské léto s Pepou II
Sluníčko se sice sem tam snaží přesvědčit nás, že léto ještě nechce odejít, ale vítr, který honí po nebi mraky, dokazuje, že podzim je tu, nejen podle kalendáře. Se slunovratem skončila soutěž Indiánské léto s Pepou II, kterou pro vás všechny připravil kutil Pepa společně se svým partnerem, společností Fuji, a nám nezbývá, než vyhlásit vítěze. Vylosovali jsme je z těch, kdo nám do galerie zaslali své fotografie, na něž se tam vy můžete podívat.
reklama

Jaké ceny jste vyhráli

1. cena – fotoaparát Fujifilm Finepix A100

Jana Tyrpeklová, Nepomuk

2. až 6. cena – fotoaparát QuickSnap EUROPEAN EDITION 400 flash

Zdislava Hnízdilová, Nasavrky; Klára Machů, Uherský Brod; Karel Bělák, Valašské Klobouky; Jaroslav Bělák, Valašské Klobouky; Anna Šebestová, Hodonín.

7. až 11. cena – Fujifilm DVD-R Cake Box (50 ks)

Marek Tuček, Nový Bor; Jaroslav Šebesta, Hodonín; Josef Šatný, Brodek u Prostějova; Veronika Rohrová, Nový Bor; Pavlína Skálová, Nový Bor.

12. až 14. cena – bunda FUJIFILM (velikost S, M)

Tereza Skálová, Nový Bor; Ivana Polívková, Ústí nad Labem; Michaela Lisseová, Louny.

Všem výhercům blahopřejeme a moc se těšíme, že se i vy ostatní zapojíte do něktéré naší další soutěže o zajímavé ceny. A že se s námi a s našimi čtenáři podělíte o své zajímavé kutilské nápady.

Ceny výhercům zasílá Český kutil nejpozději do 31. 10. 2009.

O partnerovi soutěže Fujifilm CZ

Společnost Fujifilm CZ, s. r. o., byla založena 1. dubna 1991 a je oficiálním zastoupením a výhradním distributorem výrobků Fujifilm v České republice. Firma navázala na dlouhodobou tradici výrobků Fujifilm, které se na náš trh dovážejí již od konce sedmdesátých let a získaly si své dobré jméno především vysokou kvalitou. Obchodní činnost společnosti Fujifilm CZ, s. r. o., zahrnuje dovoz a prodej fotografických materiálů, minilabů, fotoaparátů analogových i digitálních, fotografického zařízení, záznamových médií, materiálů a zařízení určených pro polygrafický průmysl a poskytování servisních služeb včetně poradenství. Fujifilm CZ, s. r. o., je držitelem Certifikátu systému managementu jakosti ISO 9001:2000.

Více se dozvíte na www.fujifilm.cz.

Autor: hs (text) archiv (foto)

Klíčová slova:


Související články

Indiánský lapač snů 9  fotek

Indiánský lapač snů

Možná chodíte po ulici nebo po zahradě a je vám líto jen tak překročit peříčka, která zde ptáci poztráceli. Přinášíme tip na jednoduchou výrobu lapače ...


Indiánské léto s Pepou II 6  fotek

Indiánské léto s Pepou II

Hurááááá. Léto začíná konečně i pro děti učící se na školách, které nevyužily možnost zahájit prázdniny již v pátek. Protože to vypadá, že počasí nebu ...


Indiánský váček 17  fotek

Indiánský váček

Milí Indiáni, ušili jste si s námi korálkový přívěšek? Teď jej můžete použít třeba na ozdobu váčku. Ve výbavě pravého rudého muže nesmí chybět kožený ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×