Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Známe vítěze v soutěži o "Nejošklivější koupelnu"

Známe vítěze v soutěži o

Mottem soutěže, která během letních prázdnin probíhala na našich stránkách, bylo "Čím ošklivější koupelna, tím lepší!". Kapající kohoutek, zažloutlé umyvadlo, oprýskaná vana, netěsnící sprchová zástěna, protékající záchod..., to nejsou zdaleka všechny nešvary, které trápí staré a nevzhledné koupelny. Díky fotosoutěži, jejímž partnerem je společnost Ideal Standard, může jeden ze soutěžících nyní vyměnit svou starou, ošklivou a nefunkční koupelnu za novou! Získává totiž vybavení do nové koupelny dle vlastního výběru v hodnotě 50.000 korun! Fotografií k nám do reakce dorazila velká spousta a řada koupelen má již svá nejlepší léta skutečně dávno za sebou. To, zda jste právě vy tím šťastným výhercem, se dozvíte v našem článku.

reklama

Co bylo vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bylo zaslat do redakce alespoň jednu fotografii vaší "ošklivé koupelny". Fotografie musela splňovat téma: Nejošklivější kouplena.
Fotografie jste mohli zasílat na redakční email: soutez@ceskykutil.cz a do předmětu zprávy mělo být uvedeno "Soutěž - nejošklivější koupelna".
Fotografie musela být ve formátu jpg, o rozměru minimálně 1000x600 px. Fotografie v jiném formátu nebo s příliš nízkým rozlišením nemohly být do soutěže zařazeny. Zároveň jste nám tímto dali souhlas s využitím fotografií k redakčním a marketingovým účelům společností Český Kutil.cz a Ideal Standard.
Poté porota vybrala výherní fotografii "nejošklivější koupelny".
Zasilatel získává výhru od partnera soutěže společnosti Ideal Standard.
Do těla e-mailu připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. A zároveň nám dáváte souhlas k využití vaší e-mailové adresy pro marketingové účely Českého Kutila.cz a partnera soutěže.

Cena, o kterou jste soutěžili

Hlavní výhrou v soutěži o NEJOŠKLIVĚJŠÍ koupelnu je vybavení koupelny dle vlastního výběru od partnera soutěže, společnosti Ideal Standard, s.r.o., v hodnotě 50.000 korun (doporučená maloobchodní cena vč. DPH).

Výherní fotografie a výherce

Výhru v hodnotě 50.000,- korun na vybavení koupelny dle vlastního výběru od společnosti IDEAL STANDARD získává paní Klára Žáková z Divišova.

Výherci blahopřejeme!

Termíny soutěže

Start: 29. 06. 2016
Uzávěrka: 29. 08. 2016
Výběr výherce: 30. 08. 2016
Zveřejnění výherce: 15. 09. 2016
Odeslání cen: nejpozději do 15. 10. 2016

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, společnosti Ideal Standard, s.r.o. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do výběru se dostanou pouze ti soutěžící, kteří zašlou alespoň jednu fotografii dle zadaných kritérií na e-mailovou adresu redakce.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherce bude vybírán odbornou porotou společnosti Ideal Standard, s.r.o.
  • Výhra bude výherci předána společností Ideal Standard, s.r.o.
  • Cenu odesílá Ideal Standard, s.r.o.

O partnerovi soutěže

Ideal Standard International je společností s vedoucím postavením na trhu v oblasti koupelnových zařizovacích doplňků: sanitární keramika, koupelnový nábytek, vodovodní baterie vč. kuchyňských, akrylátové vany, sprchové vaničky, vířivé systémy, sprchové kouty a koupelnové doplňky.

Ve společnosti Ideal Standard International jsme přesvědčeni, že kreativita je hnací silou nepřetržitého vývoje ve vaší koupelně. Z pozice vedoucí evropské značky si Ideal Standard klade za cíl vytvořit životní prostor, který bude plně respektovat vaši osobnost. Držíme se výhradně 3 základních filozofií: design, funkčnost a inovace.

Autor: Andrea (text), výherce (foto)

Klíčová slova:


Související články

Čím ošklivější koupelna, tím lepší - získejte 50.000 korun na novou! 5  fotek

Čím ošklivější koupelna, tím lepší - získejte 50.000 korun na novou!

Kapající kohoutek, zažloutlé umyvadlo, oprýskaná vana, netěsnící sprchová zástěna, protékající záchod... také už vás to nebaví? Vyměňte svou starou ...


Když lehkost utváří prostor 7  fotek

Když lehkost utváří prostor

Společnost Ideal Standard, přední výrobce inovativního designového vybavení koupelen, představuje zcela novou koupelnovou kolekci Connect Air. Čist ...


Klasika s novým nábojem, to je kolekce TESI 8  fotek

Klasika s novým nábojem, to je kolekce TESI

Ne vždy se podaří snoubit dohromady zajímavý design, funkčnost a příjemnou cenu. Rovnováhu mezi těmito aspekty se výrobci sanitární keramiky a tech ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×