Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Zasoutěžte si o vstupenky na výstavu ELEGANCE a NARCIS 2017

Zasoutěžte si o vstupenky na výstavu ELEGANCE a NARCIS 2017

Zajímáte se o módní trendy? Máte rádi květiny? Rádi se obklopujete pěknými věcmi? Rádi cestujete? Pak byste si neměli nechat ujít soubor výstav na Výstavišti v Lysé nad Labem ELEGANCE, NARCIS či REGIONY ČESKÉ REPUBLIKY A DOVOLENÁ NA KOLE A PO VODĚ 2017. A abyste se nemuseli starat o vstupenky, připravili jsme pro vás soutěž, kde 5 nejrychlejších se správnou odpovědí získá 2 volné vstupenky na tyto výstavy.

reklama

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Pět nejrychlejších se správnou odpovědí získá 2 vstupenky na soubor výstav na Výstavišti v Lysé nad Labem.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Zároveň dáváte souhlas s využitím vaší e-mailové adresy pro marketingové účely Českého kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.vll.cz.

Ceny, o které soutěžíte

1. - 5. místo: 2 vstupenky na výstavu ELEGANCE 2017 a další souběžné výstavy

Výstava se uskuteční ve dnech 27. 4. - 1.5. 2017 v prostorách Výstaviště Lysá nad Labem. Souběžné výstavy: NARCIS 2017 aREGIONY ČESKÉ REPUBLIKY A DOVOLENÁ NA KOLE A PO VODĚ 2017.

Ceny, o které soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 8. 4. 2017
Uzávěrka: 16. 4. 2017
Slosování výherce: 17. 4. 2017
Zveřejnění výherce: 18. 4. 2017
Odeslání cen: nejpozději do 19. 4. 2017

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, Výstaviště Lysá nad Labem a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány e-mailem.
  • Vyhrává 5 nejrychlejších se správnou odpovědí.

O partnerovi soutěže

Výstaviště Lysá nad Labem, spol. s r. o. je jediným soukromým subjektem toho druhu v České republice. Postaveno bylo od základů na parcelách v těsné blízkosti vlakového nádraží v Lysé nad Labem v roce 1994. O pět let později došlo k rozšíření krytých výstavních ploch přístavbou dvoupodlažní haly na nynějších 5 100 m2 (včetně klimatizace a vybavení moderními výstavnickými technologiemi). Venkovní dlážděná plocha nabízí 15 000 m2.

V současné době má Výstaviště Lysá nad Labem, spol. s r.o., ve své dramaturgii 31 výstav v 19 termínech. Některé z nich, zejména odborně zaměřené, jsou kontraktačně – prodejní (např. Řemesla, Ligna Bohemia, Stavitel, Elegance, Domov a teplo), jiné prezentačně – prodejní (např. Jaro s koňmi, Kůň, Náš chov, Chovatel, Květy), nebo jen prezentační (Narcis, Tři dny se záchranáři, Rychlá kola), zbytek je prodejních (např. Zemědělec, Polabský knižní veletrh, Kola, Polabské vánoční trhy).

Vedle vlastních akcí společnosti Výstaviště Lysá nad Labem se v moderním výstavním areálu konají i další výstavní, společenské a kulturní akce formou pronájmu (např. výstavy psů, prodejní akce, plesy, koncerty, divadelní představení, semináře a kongresy…).

Další informace naleznete na www.vll.cz.


Autor: Pavla (text), Výstaviště Lysá nad Labem (foto)

Klíčová slova:

Související články

Čtyřlístek výstav vás zve do Lysé nad Labem 4  fotek

Čtyřlístek výstav vás zve do Lysé nad Labem

Ve dnech 27. 4. – 1. 5. se na výstavišti v Lysé nad Labem uskuteční již dvacátý druhý ročník výstavy Elegance, která nabídne návštěvníkům, a předev ...


Výherci vstupenek na výstavu ELEGANCE a NARCIS 2017 2  fotek

Výherci vstupenek na výstavu ELEGANCE a NARCIS 2017

Zajímáte se o módní trendy? Máte rádi květiny? Rádi se obklopujete pěknými věcmi? Rádi cestujete? Pak byste si neměli nechat ujít soubor výstav na ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×