Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Zapáchá vám klimatizace v autě? Vydezinfikujte si ji sami!

Zapáchá vám klimatizace v autě? Vydezinfikujte si ji sami!
Zápach z klimatizace v autě je indikátorem dlouho zanedbávaného problému. V nevyčištěné klimatizaci se množí škodlivé bakterie a plísně, které jsou původcem zápachu a mohou ohrožovat vaše zdraví.
reklama

Nevyčištěná klimatizace v autě vytváří ideální podmínky pro růst bakterií a plísní. Odborníci doporučují minimálně dvakrát do roka klimatizaci pořádně vyčistit a vydezinfikovat. Dezinfekce klimatizace odborným servisem však není zrovna levná záležitost. Nyní si můžete klimatizaci vydezinfikovat sami.

S novinkouCeresit STOP BAKTERIE spolehlivě zničíte bakterie, houby i viry a snížíte tak riziko alergií a šíření infekcí. Navíc provoní prostor svěží mentolovou vůní s nádechem eukalyptu. Sprejem Ceresit STOP BAKTERIE zvládne vyčistit a vydezinfikovat klimatizaci téměř každý.

Nejdříve nastartujte motor a přepněte klimatizaci na vnitřní okruh. Nádobku důkladně protřepejte, silně stiskněte vršek dokud nezaklapne a sprej postavte na podlahu mezi zadní sedadla. Opusťte auto, zavřete dveře a nechte 15 minut působit. Dezinfekční sprej se rozšíří do klimatizace a zničí škodlivé bakterie, plísně i viry. Po skončení aplikace už jen automobil důkladně vyvětrejte. Takto vydezinfikovaná klimatizace nejen příjemně voní, ale vytváří i ve vašem autě zdravé ovzduší.

Ceresit STOP BAKTERIE se snadno používá, šetří váš čas i vaše náklady. Více informací na www.stop-vlhkosti.cz

Autor: Henkel (text a foto)

Související články

Oprava silikonu kolem vany 11  fotek

Oprava silikonu kolem vany

Když začínají spáry za vanou či sprchovým koutem prosakovat, nebo když kraje začernají vznikající plísní a nic nepomáhá, je potřeba oprava silikonu ...


Plísně útočí, tak s nimi rázně zatočte 5  fotek

Plísně útočí, tak s nimi rázně zatočte

Začíná čas plískanic a s nimi přichází i doba vysoké vzdušné vlhkosti, ve které se tak dobře daří plísním. A to nejen venku, ve spadaném listí, ale ta ...


Brrr, plísně! 6  fotek

Brrr, plísně!

Náš byt, dům, nebo chata či chalupa, to jsou místa, kde trávíme hodně času. Jsou to místa, kde odpočíváme a kam se rádi vracíme. Proto, aby nám zde b ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
1
páskovačka Dílna
Poslední příspěvek: 25.9.2015 11:03 karel nový
0
Pujcit nebo koupit stepkovac? Dílna
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Bob Stavitel
0
Ruční páskovačka-návod? Dílna
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 karel nový
0
Jakou vybrat vrtačku? Dílna
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Vilém Votcházel
0
ponk - kde sehnat Dílna
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 jan krásný
1
páskovačka Dílna
Poslední příspěvek: 25.9.2015 11:03 karel nový
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×