Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Za komíny Schiedel na Aquatherm

Za komíny Schiedel na Aquatherm
20. mezinárodní odborný veletrh vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky se koná ve dnech 4. 3. - 7. 3. 2014 v PVA EXPO Praha Letňany. Schiedel má svůj stánek č. 425 v hale 4.
reklama

Komíny a komínové systémy vyvíjí, vyrábí a testuje Schiedel více než 67 let. Nabízí široké portfolio keramických i nerezových komínů pro novostavby a rekonstrukce. V nabídce je i systém pro nízkoenergetické a pasivní domy.

Všechny komínové systémySchiedel se dobře uplatní ve svých specifických podmínkách. Každá varianta je pochopitelně lépe vhodná na to, na co byla již od začátku konstruována. Je proto dobré pečlivě vybírat své komínové systémySchiedel a nejlépe se včas poradit s odborníky.

A jak se orientovat? Komínové systémy Schiedel mají své základní provedení. Absolut - univerzální pro všechny paliva a typy spotřebičů. Mimořádně těsný komínový systém vhodný i pro nízkoenergetické domy. Uni Plus - Pro všechny paliva, tepelná izolace je z minerálně vláknitých rohoží. Avant Primo - připojení otevřených i uzavřených spotřebičů. Použitelný i v přetlakovém provozu. Multi - společný komínový systém pro až deset spotřebičů.

Podívejte se na internetové stránky www.schiedel.cz nebo nás kontaktujte, pokud si nevíte s něčím rady.

O veletrhu

Jubilejní 20. ročník mezinárodního odborného veletrhu Aquatherm je zaměřen na:

■ Technické zařízení budov (TZB)
■ Příslušenství TZB
■ Automatizační technika
■ Obnovitelné zdroje energie
■ Facility management
■ Ostatní služby

V odborném doprovodném programu jsou připravena témata, jako např. Dotace pro podniky a stavebnictví v nejbližším období, Legislativní revoluce 2014 a nové trendy v komerčním developmentu, Průkaz energetické náročnosti budov, Jakou technologií zajistit dostatek teplé vody za rozumné peníze a zároveň splnit novou legislativu, apod.

Autor: Pavla (text), Schiedel (foto)

Související články

Jak se projektují komíny 8  fotek

Jak se projektují komíny

Univerzální komínový systém by měl umět spolehlivě odvést od spotřebičů spaliny s nízkou i vysokou teplotou a zároveň být odolný při vyhoření sazí a t ...


Jaký komín do cihlového domu? 7  fotek

Jaký komín do cihlového domu?

Mít v domácnosti dobrý komín, to je sen mnoha majitelů rodinných domů i rekreačních objektů. Díky komínu budete nezávislí na topné sezoně i jediném dr ...


Komín a krbová vložka v jednom 4  fotek

Komín a krbová vložka v jednom

Chcete si pořídit kamna? Anebo uvažujete o krbové vložce? Rádi byste získali špičkový komín s vysokým výkonem a bezpečným odvodem spalin? Spojte výhod ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×