Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Z-trade Vás zve na Tendenci 2012

Z-trade Vás zve na Tendenci 2012
Ve dnech 13. - 16. září se na Výstavišti Praha Holešovice koná 17. mezinárodní veletrh interiéru, designu, stolování, dekorace, osvětlení, bytového textilu, doplňků a dárků TENDENCE 2012. Je ojedinělou událostí pro designéry, architekty a lidi s dobrým vkusem, protože zde renomované firmy představují poslední trendy, novinky a nápadité inspirace z oborů stolování, dekorací, nábytku a vybavení interiérů.
reklama

Nepromarněte svou šanci koupit vonné svíčky a další doplňky Yankee Candle tam, kde je největší výběr. Na stánku číslo PK 38 společnosti Z–TRADE, oficiálního distributora značky Yankee Candle, na vás čekají tři naše největší stojany, naplněné nádhernými podzimními, adventními a vánočními novinkami!

Přijďte si v předstihu nakoupit výrobky, které učiní z vašeho domova hřejivou a zvoucí náruč příjemné pohody nebo mu dodají noblesní sváteční kouzlo. Výrobky Yankee Candle jsou také nádherným dárkem, protože jsou univerzální, vhodné pro každého a jejich efekt vydrží dlouhé týdny.

Yankee Candle je nejznámější a nejprodávanější značkou prémiových vonných svíček na světě. V ní nikdy nesáhnete vedle, její kvalitu a výběr oceňují nejen miliony lidí po celém světě, ale také osobnosti jako modelka Claudia Schiffer, herec Colin Firth nebo zpěvák Robbie Williams. Mezi nové fanynky výrobků Yankee Candle patří zpěvačka Bára Basiková a letitou příznivkyní je manželka Martina Dejdara Daniela, dáma se skutečně vytříbeným vkusem.

Více se dočtete na www.ztrade.cz.

Autor: Pavla (text), Z-trade (foto)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×