Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

YTONG získal titul programu Superbrands 2017

YTONG získal titul programu Superbrands 2017

Stavební systém Ytong získal titul Superbrands pro rok 2017 v kategorii výrobce stavebních materiálů. Pro zákazníky a partnery je tato cena zárukou, že značka Ytong si drží stabilní kvalitu výrobků a služeb.

reklama

Program Superbrands hodnotí kategorie podnikatelských či průmyslových značek. Vznikl ve Velké Británii a nyní působí v 90 zemích pěti kontinentů. Oceňuje úspěchy firem v oblasti brandingu a snaží se upozornit veřejnost na silné značky na našem trhu. Udělení titulu předchází několikakolové výběrové řízení, zástupci značek se sami nemohou do programu nominovat.

Při nominaci se vychází z databáze všech registrovaných obchodních značek, kterou pro tento účel uvolní Úřad průmyslového vlastnictví. Společnost Bisnode, přední světový poskytovatel obchodních informací, na základě obchodních dat a výsledků vytvoří seznam nominovaných kandidátů. Dalším kolem je spotřebitelský průzkum, který na základě známosti a obliby zúží výběr na seznam semifinalistů. O udílení ceny pak rozhoduje odborná komise Brand Council.

„Rád bych jménem naší společnosti vyjádřil poděkování za projevenou důvěru a to nejen členům odborné komise, ale především našim zákazníkům. Velice si tohoto ocenění vážíme a vnímáme jej jako potvrzení naší dlouhodobé kvality a aktivního přístupu k zákazníkům,“ řekl při této příležitosti marketingový manager společnosti Luděk Suchomel.

Autor: Xella (tisková zpráva)

Klíčová slova:


Související články

Lambda YQ získala Čestné uznání 21. ročníku soutěže o Cenu Inovace roku 2016 2  fotek

Lambda YQ získala Čestné uznání 21. ročníku soutěže o Cenu Inovace roku 2016

V soutěži, kterou pořádá Asociace inovačního podnikání ČR, byla oceněna novinka roku 2016 Lambda YQ Čestným uznáním. Slavnostní vyhlášení proběhlo ...


Pohodlí podkrovního bytu 2  fotek

Pohodlí podkrovního bytu

Z hlediska architektury jde o velmi atraktivní formu. Bydlení pod střechou má své jedinečné kouzlo. Častým problémem půdních bytů ale bývá horší kvali ...


Příčky jednoduše a pro klid v domě! 4  fotek

Příčky jednoduše a pro klid v domě!

Ať už se pouštíte do rekonstrukce, nástavby či novostavby, u příček by vás nemělo minout seznámení s Ytongem. Oceníte, že je lehký, tvarovatelný a ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×