Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Xella CZ zve na veletrh Nový byt a dům

Xella CZ zve na veletrh Nový byt  a dům
Dovolujeme si vás co nejsrdečněji pozvat na 16. mezinárodní veletrh staveb, renovace a zateplení. Veletrh se uskuteční v termínu od 25.-28.2.2010 v PVA Praha - Letňany. Ve čtvrtek 25. února od 16:00 – 17:00 hod proběhne představení tepelněizolačních desek Ytong Multipor a novinek v sortimentu značky Ytong.
reklama

Veletrh Nový byt a dům probíhal v minulých letech v Ostravě, kde se setkal s kladnou odezvou. V roce 2005 byl uveden do Prahy, kde úspěšně pokračuje v tradici. Mezinárodní veletrh Nový byt a dům je zaměřen především na koncového zákazníka a nabídne i letos novinky a zajímavosti v oblasti stavby, renovace a rekonstrukce. Jednotlivé trendy lze najít např. v oborech oken, dveří, podlah, stavebních prvků a dalších stavebních materiálů. Své zastoupení zde budou mít i realitní a developerské služby. Pro všechny, kteří se právě chystají stavět, rekonstruovat či koupit nový byt nabízí veletrh Nový byt a dům širokou škálu zajímavých výrobků od předních českých firem. Součástí i letošního ročníku bude bohatý doprovodný program.

Xella CZ je jedním z nejvýznamnějších hráčů na českém stavebním trhu a lídrem v oblasti nízkoenergetického stavění. Materiály, které společnost vyrábí, patří mezi moderní stavební řešení a v mnoha směrech nabízejí jedinečné parametry.

Klíčovým výrobkem společnosti jsou pórobetonové tvárnice Ytong, které se nad ostatními stavebními prvky vyjímají hodnotami tepelné izolace. Rychlá a jednoduchá výstavba, nízká hmotnost a zároveň vysoká odolnost materiálu předurčují tvárnice Ytong k širokému použití jak u novostaveb, tak u rekonstrukcí.

Tepelněizolační zdivo Ytong se může kombinovat s dalším produktem výrobce, vápenopískovými tvárnicemi Silka, které mají jedinečnou zvukovou izolaci a výbornou únosnost. Ucelený systém zdění doplňují tepelněizolační desky Ytong Multipor, které jsou nehořlavé a od běžného fasádního zateplení se liší tvarovou stabilitou a prodyšností.

Každý zákazník společnosti Xella CZ se může spolehnout na nadstandardní servis, který maximálně ulehčí průběh stavebních prací.

Více informací naleznete na www.xella.cz

Autor: Dagmar (text ) Xella CZ (foto)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×