Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Wienerberger připravuje na stavební veletrh IBF Brno překvapení

Wienerberger připravuje na stavební veletrh IBF Brno překvapení
S doslova revoluční novinkou se bude na mezinárodním stavebním veletrhu IBF Brno, který probíhá od 12. do 16. dubna, prezentovat společnost Wienerberger cihlářský průmysl a. s.. Vedení společnosti však zatím neodtajnilo, oč se bude jednat. Zájemci o naprosto převratný zdicí materiál by se tak měli na IBF do Brna určitě vydat. Expozice bude umístěna v hale A2, stánek č. 033.
reklama

Řada novinek i unikátní konstrukční řešení

Spolu s revoluční novinkou zde budou představeny i nové cihly pro výstavbu rodinných domků v pasivním a nízkoenergetickém standardu POROTHERM EKO+ o tloušťce 50 cm s vynikajícími tepelněizolačními vlastnostmi. Pro bytové domy jsou připraveny dvě novinky v sortimentu akustických cihel POROTHERM AKU SYM pro tloušťky zdiva 25 a 30 cm se zvýšeným akustickým útlumem až o 2dB.
Návštěvníci se mohou těšit také na oblíbené ukázky zdění na pěnu POROTHERM DRYFIX a unikátní řešení pohledově velmi efektního rohového okna, u něhož již není nutné budovat mohutný rohový sloupek.

Bydlení v pasivním energetickém standardu a lepší akustické vlas

Cihly řady POROTHERM 50 EKO+ byly vyvinuty pro výstavbu rodinných domů v pasivním energetickém standardu. Díky kombinaci masivního zdiva a nízké tepelné vodivosti keramického bloku umožňují výstavbu pasivního bydlení bez nutnosti zateplovat obvodové zdivo.
Nové cihelné bloky POROTHERM 25 AKU SYM a POROTHERM 30 AKU SYM jsou určeny především pro bytové domy, uplatní se zejména při výstavbě mezibytových příček. Oproti svým předchůdkyním dosahují vyšší neprůzvučnosti, takže obyvatelé sousedících bytů budou mít zaručen větší klid. Jejich vysokou pevnost lze využít i na staticky extrémně exponované prvky stavby.

Časosběrný dokument ukáže všechny fáze stavby domu za 12 minut

Na veletrhu IBF bude také poprvé představen kompletní časosběrný dokument „Co oko nezachytí“, který přiblíží celou stavbu rodinného domu Harmony. Diváci zde uvidí všechny fáze stavby v dynamické podobě.

Přijďte se poradit

V expozici společnosti Wienerberger budou připraveni odborníci, kteří přímo na místě zodpoví návštěvníkům veškeré dotazy související s novinkami, se stavbou či rekonstrukcí domu.

Více informací najdete na www.porotherm.cz.

Autor: Wienerberger (text a foto)

Související články

Novinky ve stavebnictví a bydlení 1  fotek

Novinky ve stavebnictví a bydlení

// Opět po roce přinášejí jarní veletrhy komplexní informace ze světa stavebnictví, technického zařízení budov a zařízení interiéru pro rok 201 ...


Vyřešte rohové okno jednoduše, rychle  a elegantně 4  fotek

Vyřešte rohové okno jednoduše, rychle a elegantně

Nové konstrukční řešení, které představila společnost Wienerberger spolu s inovací překladu POROTHERM VARIO, umožňuje postavit rohové okno opravdu vel ...


Wienerberger rozšiřuje řadu cihel plněných vatou o POROTHERM 30 T Profi 3  fotek

Wienerberger rozšiřuje řadu cihel plněných vatou o POROTHERM 30 T Profi

Po úspěchu cihel plněných minerální vatou POROTHERM 36,5 T Profi a POROTHERM 42,5 T Profi přichází na trh nová cihla této typové řady, kterou ocení př ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×