Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Wienerberger představuje novinku na veletrhu For Arch 2009

Wienerberger představuje novinku na veletrhu For Arch 2009
Ve dnech 22.–26. 9. 2009 probíhá v Praze jubilejní dvacátý ročník stavebního veletrhu FOR ARCH, který se nese ve znamení energeticky úsporného bydlení. Společnost Wienerberger vám zde představí svou novinku. Jedná se o novou cihlu Porotherm 44 EKO +, zvyšující tepelný odpor zdiva až o 40 %.
reklama

V pražském veletržním areálu Letňany letos naleznete zástupce společnosti Wienerberger v hale 1 u stánku č. A16. Zde jsou k vidění kromě novinek i praktické ukázky zdění technologií POROTHERM DRYFIX.SYSTEM. A jako každý rok byla vyhlášena soutěž učňů.

Autor: Dagmar (text) Jiří Kadrnka (foto)

Související články

Vše o dotacích, bezpečnosti i chytrých městech najdete na letošním FOR ARCH 8  fotek

Vše o dotacích, bezpečnosti i chytrých městech najdete na letošním FOR ARCH

30. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, který se ve dnech 17. až 21. září 2019 zaostří na aktuální dění v oblasti stavebnictví či do ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×