Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výzva pro domácí kutily: Soutěžte s Mountfieldem a vyhrajte skvělé ceny!

Výzva pro domácí kutily: Soutěžte s Mountfieldem a vyhrajte skvělé ceny!

Velmi zajímavé ceny z řady nářadí Patriot máte šanci získat, pokud se zúčastníte naší soutěže. Ceny do ní dodala společnost Mountfield a určitě vás potěší. Co třeba šikovná, akumulátorem poháněná vrtačka? Takového výkonného a praktického pomocníka ocení každý domácí kutil! Chalupář potom bude nadšený z univerzální sekery, vyrobené ze špičkových materiálů. A dvoučepelové zahradní nůžky z kvalitní kované oceli nadchnou každého zahrádkáře. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázky, mít trochu štěstí při losování – a můžete se těšit z nářadí, díky kterému se pro vás práce v dílně či na zahradě stane koníčkem!

reklama

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti Mountfield.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Zároveň dáváte souhlas s využitím vaší e-mailové adresy pro marketingové účely Českého kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na www.mountfield.cz.

Ceny, o které soutěžíte

1. místo: AKU vrtačka Patriot 18 V v hodnotě 1.990 Kč

Tato akumulátorem poháněná vrtačka sedne do ruky tak, že už ji nebudete chtít pustit. Díky Li-ion baterii s nadstandardní kapacitou 1,5 Ah vydrží pracovat pěkně dlouho. Samozřejmostí je levý a pravý chod, dvě rychlosti otáčení, plynulý rozběh a možnost nastavení utahovacího momentu. Integrované osvětlení nad spínačem umožňuje vrtání i při snížené viditelnosti, LED dioda osvítí pracovní plochu nebo připevňovaný šroubek. Indikátor stavu baterie průběžně informuje o zbývající energii. Vrtačku si odnesete v originálním kufru Patriot spolu s nabíječkou, magnetickým nástavcem pro bity a základní sadou 6 bitů.

Ceny, o které soutěžíte

2. místo: Univerzální sekera patriot L v hodnotě 1.390 Kč

Sekery Patriot patří ke špičkám ve své kategorii: Díky nejmodernějším materiálům jsou téměř nezničitelné a mají dokonalou ergonomii. Vynikající čepel z ušlechtile tvrzené oceli je pevně spojena s násadou a potažena speciálním hi-tech povlakem Xylan, zaručujícím nízký koeficient tření. Čepel díky ní pronikne do dřeva jako po másle a také lépe odolává změnám počasí. Také topůrko ze speciálního kompozitního materiálu vyztuženého skelnými vlákny má vysokou odolnost vůči ohybu, tlaku, stárnutí a klimatickým výkyvům.

Ceny, o které soutěžíte

3. místo: Nůžky Patriot R 80 v hodnotě 660 Kč

Dvoučepelové zahradní nůžky z velmi kvalitní kované oceli umožňují střih větví do průměru 22 mm. Ergonomicky tvarované rukojeti dobře sedí i menší ženské ruce. Nůžky jsou opatřeny bezpečnostní pojistkou a patří k nim držák, který lze jednoduše připnout k pasu.

Ceny, o které soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 10. 5. 2016
Uzávěrka: 12. 6. 2016
Slosování výherce: 13. 6. 2016
Zveřejnění výherce: 16. 6. 2016
Předání cen: nejpozději do 16. 7. 2016

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, Mountfield a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Mountfield.
  • Cenu si výherce může vyzvednout na pobočce, popř. odvoz zajistí firma Mountfield.

Informace o partnerovi soutěže

Společnost Mountfield působí na českém trhu od roku 1991 a je to největší specializovaný maloobchodní prodejce širokého sortimentu zahradní techniky, bazénů, zahradního nábytku a dalších potřeb pro zahradu.
V každém z prodejních center je pro vás připravena rozsáhlá nabídka špičkové zahradní techniky od renomovaných domácích a zahraničních výrobců (z EU a USA). Vybrat si můžete z velkého množství nejrůznějších typů nadzemních i zapuštěných bazénů a příslušenství k nim. Dále vám nabízíme kvalitní dřevěný zahradní nábytek, motorové pily, sněhové frézy, krbová kamna, atd. S veškerým prodejním sortimentem se můžete seznámit v prodejních centrech nebo na webových stránkách www.mountfield.cz.


Autor: Pavla (text), Mountfield (text a foto)

Související články

Bazény na velké zahrady aneb co vše je k dostání… 8  fotek

Bazény na velké zahrady aneb co vše je k dostání…

Také vás napadlo, že byste si letos mohli na zahradu už konečně pořídit bazén? Jistě, můžete se do jeho výstavby podle nějakého kutilského návodu p ...


Výherci soutěže o skvělé ceny od Mountfieldu 4  fotek

Výherci soutěže o skvělé ceny od Mountfieldu

Velmi zajímavé ceny z řady nářadí Patriot máte šanci získat, pokud se zúčastníte naší soutěže. Ceny do ní dodala společnost Mountfield a určitě vás ...


Domácí sauna je každému na dosah… 5  fotek

Domácí sauna je každému na dosah…

Když se řekne finská sauna, každý si hned představí kapky potu po celém těle, a prudké střídání horkého prostředí s ledovou lázní. S tím, jak rychl ...


Jak na velká polena? Přece cirkulárkou! 5  fotek

Jak na velká polena? Přece cirkulárkou!

Podzim na krku, zima za dveřmi a přede dveřmi hromada polen, která potřebují pořezat na topení. Ruční pilou byste to dělali půlku zimy, takže jak s ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×