Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Podniková prodejna připravila výprodej barvených palubek

Podniková prodejna připravila výprodej barvených palubek

Podniková prodejna připravila výprodej barvených palubek, nestandardních profilů. Slevy na vybrané množství až 50 %. Některé barvené palubky mají sice drobné vady na barvě, ale to není nic,co by zásadně bránilo jejich správné funkci. K dispozici jsou jak palubky do interiéru, na zahradní domky, fasády domů či podlahová prkna. Akce platí jen do 15.5. 2015 nebo do vyprodání.

reklama

Palubky a podlahy označené štítkem AKCE jsou vždy levnější minimálně o 10%, než je ceníková cena v "kameném obchodě", a platí vždy pouze při nákupu na e-shopu. Pokud si přijedete pro palubky bez potvrzené objednávky z eshopu, bude cena pravděpodobně vyšší, než jste si spočítali na e-shopu.

Zboží ze 3. strany letáku lze nakoupit online na eshopu. Kompletní akční leták ke stažení zde.

Smyslné bydlení

Dřevo je krásné, vonící, příjemné na dotek i na pohled a vytváří neustále pocit blaženostia teplé atmosféry.
Obytné prostory, ve kterých jsou dřevěné interiérové palubky, působí na člověka ještě hřejivěji, než ve skutečnsti jsou. To samozřejmě snižuje náklady na vytápění a zvyšuje tím dobrý zdravotní stav. Dřevéné povrchy, palubky v interiéru podstatně přispívají k příjemnému klimatu v místnosti, neboť dřevo efektně reguluje vlkhost vzduchu v místnosti.

Dřevěné fasády jsou v trendu

Dřevěná fasáda propůjčuje každé budově její charakteristický vzhled. Už po generace se vnější obklady provádí ze dřeva a moderní architektura považuje stále více dřevěné fasády za stylistický a energii spořící prvek.
Oblíbené jsou dřevěné fasády sibiřský modřín nebo fásády smrkové, bez kterých se neobejde téměř žádná moderní nízkoenergetická stavba.

Dřevo na zahradu

Dřevo je dlouholeté, robustní a osobité, použitelné v mnoha různých aplikacích. To platí obzvláště pro venkovní použití, neboť právě zde nabízí mnoho variant využití.: ať už na obložení terasy, pergoly, nebo jako zástěna, protihluková ochrana, přístřešek pro automobil nebo jako hračka. Dřevo dokáže proměnit každou zahradu nebo terasu v cosi jedinečného.
Dřevo je přírodní produkt a je v souladu s nejnovějšími trendy. Moderní architektura a vybavení zahrad se nemůže ani nechce spoléhat na umělé materiály. Dřevo krásně voní, zní a je příjemné na omak. Vždy přináší jedinečný vizuální zážitek – ať již s přirozenou patinou nebo naolejované a pečlivě ošetřené.

Autor: Pavla (text), Serafin Campestrini (text a foto)

Související články

Dřevěné podlahy jsou „in“, jejich obliba roste 12  fotek

Dřevěné podlahy jsou „in“, jejich obliba roste

Zatímco v minulém století bylo jednoznačným trendem pokládat na podlahy v domech a bytech linolea a koberce, v současnosti je zaznamenáván boom dře ...


Dřevěná fasáda - správné použití materiálu 9  fotek

Dřevěná fasáda - správné použití materiálu

V poslední době získalo dřevo při nejrůznějším použití na fasádách opět na významu, aby bylo u budov – privátních nebo veřejných – dosaženo individuál ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×