Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výprodej palubek Seca

Výprodej palubek Seca

Do 7.3.2015 probíhá v podnikové prodejně v Borohrádku velký výprodej palubek a masivních podlah se slevou až 50% na vybrané množství. Nepromeškejte ideální šanci nakoupit obkladové palubky a podlahy z různých dřevin nejen do interiéru za nízké ceny. V e-shopu si navíc můžete spočítat spotřebu materiálu i cenu dopravy k vám domů.

reklama

V akci jsou palubky od 85 Kč/m2 a vybrané masivní podlahy FeelWood od 453 Kč/m2. Zároveň zde probíhá jednorázový doprodej palubek nestandardtních profilů a délek. Akční nabídka platí do 7.3.2015 nebo do vyprodání zásob. V e-shopu si navíc můžete spočítat spotřebu materiálu i cenu dopravy k vám domů.

Výhody značkových palubek SECA

Díky přísnému dodržování kvalitativních norem výroby máte se značkovými palubkami SECA záruku toho, že výsledek Vaší práce bude esteticky i funkčně dokonalý. Palubky jsou vyráběny moderními technologickými postupy, které zaručují potřebnou tvarovou přesnost. Proto je montáž jednoduchá a rychlá, bez zbytečného odpadu z nevyužitých kusů. Díky speciální technologii při sušení jsou palubky tvarově stálé, odpadá riziko nepřiměřeného pracování materiálu.

Z nabídky si vždy vyberete ideální řešení pro svůj projekt. Nemusíte dělat kompromisy a přizpůsobovat své představy možnostem výrobce. Navíc kvalitní obaly chrání samotný výrobek před zašpiněním, UV zářením a mechanickým poškozením při manipulaci. Vždy si odnesete palubky v kvalitě, ve které opustily výrobu.

Dřevěné masivní podlahy FEEL Wood stačí jen položit

Masivní dřevo obecně má velmi dobré těpelně izolační vlastnosti. Dřevo také pohlcuje nežádoucí pachy, vypouští do okolí zdravé silice a výborným způsobem filtruje vzduch, čímž pozitivně ovlivňuje klima v místnosti. Každý kus podlahy FeelWood je originál s nezaměnitelným vzhledem a do vašeho interiéru dodá nefalšovaný kus přírody. Z velmi široké nabídky dřevin, kvalit, rozměrů a povrchových úprav si vybere každý. Systém pero – drážka po celém obvodu dovoluje rychlé a finančně úsporné položení. Podlahu lze několikát v budoucnu přebrousit a renovovat. Lze ji také, při dodržení určitých zásad, položit i na podlahové topení.

Systémová podlaha FeelWood je sofistikovanější výrobek, který je v základu tmelen a jemně broušen, případně sukován, a poté jsou nanášeny povrchové úpravy. Standardně jsou dodávané povrchově upravené přírodním olejem nebo UV lakem, lze ale koupit podlahy bez povrchové úpravy broušené a tmelené.

Více na www.palubky-eshop.cz.

Autor: Serafin Campestrini (tisková zpráva)

Související články

Perfektní podlahu z masivu dokážete položit sami 7  fotek

Perfektní podlahu z masivu dokážete položit sami

Kdo byl nucen určitou část života doma šlapat po PVC, linoleu a nebo laminátové plovoucí podlaze, nepochybně zatoužil mít podlahu z masivu. Tyto mater ...


Není dřevo jako dřevo 7  fotek

Není dřevo jako dřevo

Někdo objímá stromy a jiný z nich čerpá klid nasloucháním ševelení jejich listů. Koukat do zelena pak doporučují doktoři našim očím unaveným zíráním n ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×