Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Ruční pila REVOLUTION RAGE

Ruční pila REVOLUTION RAGE
Manžel, otec, děda, bratr, kamarád... Možná i ten váš je zaníceným kutilem nebo jste jím vy. Pokud jste se minulé Vánoce trápili nad dárkem pro nadšeného domácího kutila nebo vaše rodina netrefila do černého, tento rok Vám s výběrem pomůžeme. Ověřeným dárkem, na kterém si nevylámete zuby vy ani obdarovaný, je ruční pila EVOLUTION RAGE. S patentovanou technologií RAGE nezklame ani nejnáročnějšího kutila.
reklama

EVOLUTION RAGE je první pila na světě, která jedním a tím samým kotoučem řeže různé druhy materiálů. Jak je možné, že dokáže řezat všechny materiály bez toho, abyste zlomili i jen jediný zub na kotouči?

EVOLUTION RAGE se totiž od běžných pil na dřevo odlišuje nejen robustní konstrukcí, silným motorem s nízkými otáčkami a vysokým kroutícím momentem, speciálním zásobníkem na piliny, ale zároveň i kotoučem s patentovanou technologií vyráběným v Japonsku.

Kotouč EVOLUTION je vyroben se speciální geometrií zubů ze spékaných karbidů (TCT). Kotouč je navržen na řezání dřeva (dokonce i s hřebíky), plastu, hliníku, mědi a ocele (do 6mm). Bez problémů zvládne i řezání stavebního dřeva plného hřebíků, které by Vám s jinou pilou vylomilo zuby. Tato pila se pomocí diamantového kotouče a kotouče na dřevocementové desky (CETRIS) změní ve Vašich rukou na nepřekonatelný nástroj nahrazující pilu, brusku či řezačku, která se nezalekne před žádnou výzvou.

EVOLUTION RAGE – vaše vysněná pila pod vánočním stromečkem

Více informací naleznete na www.evolutiontools.cz.

Autor: ALLMEDIA spol. s r.o. (text a foto)

Související články

Multifunkční zařízení Evo-System - motorová jednotka pro vícero použití 7  fotek

Multifunkční zařízení Evo-System - motorová jednotka pro vícero použití

Multifunkční zařízení Evo-System® od anglického výrobce elektrického nářadí Evolution odpovídá všem požadavkům, které se objeví na stavbě, při pracích ...


Multifunkční pila EVOLUTION RAGE si poradí s různými materiály 4  fotek

Multifunkční pila EVOLUTION RAGE si poradí s různými materiály

Potřebujete najednou řezat dřevo, plast, hliník nebo dokonce ocel? Je to možné. Multifunkční pila EVOLUTION RAGE s patentovanou technologií RAGE hravě ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×