Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vyhráli jste zajímavé ceny do zahrady od Mountfieldu?

Vyhráli jste zajímavé ceny do zahrady od Mountfieldu?

Po zimě je trávník většinou v nepěkném stavu. Na mnohých místech chybí porost úplně, jinde je napadený plísní sněžnou, někde zůstávají nevyhrabaná místa. Pokud chceme mít okolí svého domu či zahradu zarostlé kvalitním trávníkem, musíme se o to postarat. K tomu využijete výhry z naší soutěže. Vertikutátor, travní osivo i hnojivo či zahradní hadici. Ceny do soutěže dodal Mountfield. Stačilo správně odpověď na naše soutěžní otázky a mít štěstí při losování.

reklama

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bylo odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté jste byli zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti Mountfield.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na www.mountfield.cz.

Správné odpovědi na soutěžní otázky

Do kolika poloh se dá nastavit hloubka vertikutace u stroje V 302 E?
správná odpověď: do 5 poloh

Travní osivo WOLF-Garten FUN je osivo vhodné pro:
správná odpověď: okrasné trávníky

Kolik milionů metrů hadic v roce 2014 prodala zákazníkům společnost Mountfield?
správná odpověď: 2,25

Správné odpovědi na soutěžní otázky a vylosovaní výherci

1. cena: Vertikutátor WOLF-Garten V 302 E v hodnotě 5.320 Kč

Elektrický vertikutátor V 302 E je lehký a snadno ovladatelný kompaktní stroj s pevným plastovým šasi. Má výkonný elektromotor 1 200 W a vybaven je 20 vertikutačními noži. Má centrálně nastavitelnou hloubku vertikutace a díky své nízké hmotnosti (12 kg) se snadno ovládá. Součástí vertikutátoru je i koš o objemu 35 litrů.

Vylosovaný výherce: Vladislava Horutová, Ostrava - Poruba

2. cena: Travní osivo WOLF-Garten Loretta 10 kg a travníkové hnojivo Organatura 10 kg v celkové hodnotě 2518 Kč

Travní osivo německého výrobce WOLF-Garten patří ke světové špičce. Odrůda LORETTANOVA patří k nejoblíbenější a je určena pro zátěžové trávníky (fotbal, hry apod.) Trávník vydrží i velmi těžkou zátěž, má vynikající regenerační schopnosti a roste na všech půdách. Rychle klíčí a po přibližně 8 týdnech je hustý a zatížitelný. Péče o trávník je jednoduchá, ale stejně tak jako každý jiný trávník potřebuje pravidelnou péči - sekání, závlahu, hnojení a doporučujeme také trávník alespoň dvakrát do roka zvertikutovat.

Organicko-minerální trávníkové hnojivo Organatura se používá k základnímu hnojení i přihnojování pro trávníkové plochy. Je vhodné na trávníky u rodinných domů, na sportovních hřištích i v parcích. Velká výhoda tohoto produktu je v jeho organické složce, díky které zůstanou živiny v půdě až po dobu tří měsíců. Hnojivo je vhodné na trávník aplikovat poprvé hned na jaře v rámci jarní péče - a to ideálně po první vertikutaci. Pro krásný a zdravý trávník ho během sezony aplikujte ještě 2-3 x.

Vylosovaný výherce: Jaroslava Špisová, Mikulášovice

3. cena: Hadice Hozelock Flexi Plus ¾ " 25 m v hodnotě 1290 Kč

Kvalitní zahradní hadice je základ. Zárukou kvality je už po dlouhou dobu britská značka Hozelock, která je ve světě zavlažování pojmem. Zahradní hadice HozeLock FLEXI PLUS o vnitřním průměru 3/4" lze připojit přímo na čerpadlo, do závlahových systémů a všude jinde, kde je potřeba dopravovat vodu. Jde o vysoce kvalitní pětivrstvou hadici zpevněnou tkaninou. Odolná konstrukce hadice zajišťuje její pevnost a dlouhou životnost. Díky použitým materiálům je hadice tvarově stálá, neláme se, nepřetáčí a při práci je flexibilní. Hadice je vhodná pro náročné domácí použití.

Vylosovaný výherce: Blanka Mlčáková, Chotěbuz

Termíny soutěže

Start: 5. 3. 2015
Uzávěrka: 31. 3. 2015
Slosování výherce: 1. 4. 2015
Zveřejnění výherce: 6. 4. 2015
Odeslání cen: nejpozději do 6. 5. 2015

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, Mountfield a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Mountfield.
  • Cenu si výherce může odvézt sám, nebo odvoz zajistí firma Mountfield.

Informace o partnerovi soutěže:

Společnost Mountfield působí na českém trhu od roku 1991 a je to největší specializovaný maloobchodní prodejce širokého sortimentu zahradní techniky, bazénů, zahradního nábytku a dalších potřeb pro zahradu.
V každém z prodejních center je pro vás připravena rozsáhlá nabídka špičkové zahradní techniky od renomovaných domácích a zahraničních výrobců (z EU a USA). Vybrat si můžete z velkého množství nejrůznějších typů nadzemních i zapuštěných bazénů a příslušenství k nim. Dále vám nabízíme kvalitní dřevěný zahradní nábytek, motorové pily, sněhové frézy, krbová kamna, atd. S veškerým prodejním sortimentem se můžete seznámit v prodejních centrech nebo na webových stránkách www.mountfield.cz.

Autor: Pavla (text), Mountfield (text a foto)

Související články

Bazény na velké zahrady aneb co vše je k dostání… 8  fotek

Bazény na velké zahrady aneb co vše je k dostání…

Také vás napadlo, že byste si letos mohli na zahradu už konečně pořídit bazén? Jistě, můžete se do jeho výstavby podle nějakého kutilského návodu p ...


Lehké plotové nůžky pro každou zahradu 33  fotek

Lehké plotové nůžky pro každou zahradu

Nejen posekaná zahrada, ale i upravený živý plot, keře nebo stromy dokreslují atmosféru zahrady. Zahradu míváme krásně posekanou, na ploty a keře s ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×