Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vyhráli jste vybavení do školy?

Vyhráli jste vybavení do školy?

Prázdniny jsou dávno za námi, mnozí z rodičů má již vše do školy nakoupeno, přesto některé pomůcky se hodí celý rok a nejen ve škole. Lepidlo je jednou z nich. Ať už se jedná o lepidlo v tyčince či s aplikátorem, značka Herkules nezklame. Pokud jste se zapojili do naší soutěže, mohli jste vyhrát jeden z 10 kufříků, kde najdete nejen lepidla pro děti do školy, ale i pro vás pro práci v kanceláři, domácnosti či dílně.

reklama

Co bylo vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bylo odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté jste byli zařazeni do losování o 10 kufříků s lepidly Herkules společnosti Druchema.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. A zároveň nám dáváte souhlas k využití vašich kontaktů pro marketingové účely Českého Kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na www.druchema.cz a www.herkules-lepidlo.cz.

Správné odpovědi na soutěžní otázky

Jakou hmotnost obsahu má HERKULES Tyčinka Mizím?
správná odpověď: 8 g

V jakém balení zakoupíte START Čistič převodů a řetězů?
správná odpověď: 500 ml

Jakou vůni má MEFISTO Na krbová skla?
správná odpověď: pomeranč

Ceny, o které jste soutěžili

1. - 10. místo: Sada pro školáky v hodnotě cca 500 Kč

Sada obsahuje:

 • KUFŘÍK ŠKOLNÍ s náplní
 • 2x HERKULES Tyčinka 8 g (Mizím a klasik)
 • HERKULES Puzzle130 g
 • 3x HERKULES Tyčinka 15 g (v modrém a růžovém provedení a klasik)
 • HERKULES Tyčinka 40 g
 • HERKULES 30 g s aplikátorem
 • HERKULES 130 g s aplikátorem

Kufřík pro malé školáky naplněný základními potřebnými pomůckami pro školu a tvořivou činnost. Je vyrobený z kvalitního vícevrstvého polaminovaného papíru, obsahuje stírací tabulku A4, popisovač, pastelky, Herkules lepidlo 30 g, guma, voskovky, tužka, nůžky, pravítko 20 cm.

Herkules nevyniká jen svoji silou a pevnou vůlí, ale i pevnými spoji. Je to totiž dokonalé disperzní lepidlo přímo stvořené pro všechny nadšené lepiče. Pokud i vy nemůžete bez lepení, slepování a nalepování žít, není nazbyt, je tu Herkules. Je oděn do žluto-červeného kabátku a ve svém trupu má praktickou prohlubeň. Ale pozor, to není vada, nýbrž přednost, kterou ocení všichni lepiči. Umožňuje totiž snadné držení při lepení i snazší aplikaci s lepidlem. A aby toho nebylo málo, k lepšímu lepení pomůže i vylepšený aplikátor pro přesnější lepení.

Herkules Na puzzle je speciální lepidlo na puzzle s molitanovým aplikátorem. Lepidlo se nanáší seshora na sestavené puzzle aplikátorem s houbičkou. Vytváří na jednotlivých dílcích puzzle průhledný film, který zpomaluje stárnutí materiálu, vyblednutí barev, zežloutnutí papír, apod.

Herkules Tyčinka Mizím pracuje na principu výsuvné lepící části, kterou se žádoucí oblast určená k lepení jednoduše potře. Po nanesení zůstává na povrchu obarvená stopa, která během krátké doby zcela zmizí. Při lepení je tak nepřehlédnutelně označeno, kde je lepidlo naneseno. Předejde se tak, zbytečnému zamazání a plýtvání. A ještě je s ní zábava.

Vylosovaní výherci

Jan Řezanina, Hříměždice
Karolína Kotnourová, Bystřice nad Pernštejnem
Slávek Vágner, Praha
Klára Hofmanová, Praha
Hana Drábková, Šumperk
Jiřina Malíková, Doksy
Lucie Václavíková, Opava
Alice Berková, Kostelec
Simona Jaková, Ostrava
Slávka Šulcová, Chrudim

Termíny soutěže

Start: 21. 8. 2017
Uzávěrka: 10. 9. 2017
Slosování výherce: 11. 9. 2017
Zveřejnění výherce: 13. 9. 2017
Odeslání cen: nejpozději do 30. 9. 2017

Podmínky soutěže

 • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
 • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, Druchema a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
 • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
 • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
 • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
 • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti Druchema.
 • Výhry rozesílá Český kutil.cz

O partnerovi soutěže

Firma Druchema patří k tradičním českým firmám s širokým sortimentem kvalitních výrobků z oblasti bytové chemie, autokosmetiky, lepidel a tmelů, barev na textil, výrobků pro sport a volný čas.

Byla založena 4. června 1951 v Praze. Postupně se vyprofilovala v největší chemické družstvo v republice a na domácím trhu se stala zavedeným výrobcem kvalitních chemických produktů pro domácnost a průmysl. Stejně jako nyní, i v druhé polovině minulého století lidé věděli, že na automobil se používá autokosmetika Tempo, na vejce barvy OVO, na papír lepidlo Herkules a na lyže vosky Skivo. Druchema je jednou z mála značek, která se dosud udržela v rukou českých vlastníků a jež stále patří k firmám, o nichž lze říci, že jsou synonymem svého průmyslu.

Autor: Pavla (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Vyhrajte vybavení do školy 2  fotek

Vyhrajte vybavení do školy

Prázdniny sice ještě neskončily, přesto již mnozí z rodičů myslí na nezbytné pomůcky, které bude potřeba nakoupit dětem do školy. Lepidlo je jednou ...


Školní kufřík s originálním motivem a pokaždé jinak 16  fotek

Školní kufřík s originálním motivem a pokaždé jinak

Školní rok je už v plném proudu, všechny potřebné pomůcky jsou už dávno nakoupené. Rodiče prvňáčků si už mohou oddechnout, že úvod do školy mají za ...


Autokosmetika podruhé aneb sklo a plast se musí blýskat 10  fotek

Autokosmetika podruhé aneb sklo a plast se musí blýskat

Umyli a naleštili jste svého plechového miláčka tak, že v karoserii se můžete zhlížet jako v zrcadle? Tak nablýskejte i sklo a plast.


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×