Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vyhráli jste sekačku, zahradní nůžky nebo hnojivo

Vyhráli jste sekačku, zahradní nůžky nebo hnojivo

Zahradnické práce jsou téměř v plném proudu. I přes to, že si s námi počasí trochu zahrává, snažíme se připravit záhony venku i ve skleníku či pařníku přesně podle zahradnického harmonogramu. V naší soutěži na vás čekali výhry opravdu užitečné. Hodí se vám elektrická sekačka nebo zahradní nůžky? A co teprve hnojivo pro podporu růstové fáze na počátku vegetace, pro výživu okrasných i ovocných dřevin, keřů, růží, živých plotů i květinových záhonů a pro výživu všech odrůd jahodníku a dalšího drobného ovoce jako například rybízu, angreštu, malin, ostružin apod.

reklama

Co bylo vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bylo odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté jste byli zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti Mountfield.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Dále souhlasíte s tím, že vaše údaje mohou být použity pro propagační účely Českého Kutila a partnerské firmy této soutěže. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na www.mountfield.cz.

Správné odpovědi na soutěžní otázky

U benzinové sekačky Oleo-Mac G 44 TK se dá nastavit výška sečení v rozmezí:
správná odpověď: 2,8 – 7,5 cm

Společnost Mountfield prodává pod značkou PATRIOT:
správná odpověď: Zahradní nůžky a sekery

Hnojivo Hortilon Premium Plod a květ se prodává v baleních po:
správná odpověď: 1 kg

Ceny, o které jste soutěžili a vylosovaní výherci

1. cena: Benzinová sekačka Oleo-Mac G 44 TK

Motor s výkonem 4HP a rozvodem OHV, ocelový skelet a sběrný koš o objemu 60 litrů dovolují této benzinové sekačce s pojezdem pustit se do pohodlné práce i na rozlehlejších pozemcích. Stroj Oleo-Mac G 44 TK má šířku záběru 41 cm a výška sečení se u něj nastavuje centrálně. Při dlouhém používání přijdou vhod také výškově nastavitelná a ergonomicky tvarovaná madla.

Vylosovaný výherce: Stanislav Štětka, Nové Město na Moravě

2. cena: Zahradní nůžky Patriot P 40

Jednočepelové nůžky PATRIOT P40 disponují unikátním převodem, který zvyšuje střižnou sílu. Čepel nůžek je navíc potažena xylanem, který umožňuje jednodušší střih suchých i tvrdých větví a to až do průměru 45 mm.

Vylosovaný výherce: Daniela Dočkálková, Ostrava - Hrušov

3. cena: Balení hnojiv Hortilon Start, Hortilon Plod a květ, Hnojivo na balkónové rostliny

Špičkou na trhu v oblasti hnojiv jsou výrobky tradiční české firmy Rašelina Soběslav. V sortimentu najdete široké spektrum těch nejkvalitnějších hnojiv na trávníky, okrasné keře, živé ploty, ovocné dřeviny, květinové záhony, zahradní plodiny (jahody, cibule a česnek, brambory apod.), pokojové i balkónové rostliny a další.

Hortilon Premium Start, 0,5 kg- granulované hnojivo je díky vyššímu obsahu dusíku vhodné pro podporu růstové fáze na počátku vegetace. Zajistí vyváženou výživu okrasných i ovocných dřevin, keřů, růží, živých plotů i květinových záhonů.

Hortilon Premium Plod a květ, 1 kg - granulované hnojivo určené pro výživu okrasných i ovocných dřevin, keřů, růží, živých plotů i květinových záhonů. Podporuje kvetení a dozrávání plodů a je vhodné pro hnojení v druhé polovině vegetace.

Horticerit pro jahody a drobné ovoce, 3 kg - granulované hnojivo s cereritem je určeno pro výživu všech odrůd jahodníku a dalšího drobného ovoce jako například rybízu, angreštu, malin, ostružin apod. Zajistí optimální výživu rostlin po celou dobu vegetace a používá se k hnojení před výsadbou rostlin, ale i k přihnojování během vegetace.

Vylosovaný výherce: Josef Hruška, Bánov

Termíny soutěže

Start: 2. 4. 2015
Uzávěrka: 30. 4. 2015
Slosování výherce: 4. 5. 2015
Zveřejnění výherce: 6. 5. 2015
Odeslání cen: nejpozději do 6. 6. 2015

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, Mountfield a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Mountfield.
  • Cenu si výherce může odvézt sám, nebo odvoz zajistí firma Mountfield.

Informace o partnerovi soutěže

Společnost Mountfield působí na českém trhu od roku 1991 a je to největší specializovaný maloobchodní prodejce širokého sortimentu zahradní techniky, bazénů, zahradního nábytku a dalších potřeb pro zahradu.
V každém z prodejních center je pro vás připravena rozsáhlá nabídka špičkové zahradní techniky od renomovaných domácích a zahraničních výrobců (z EU a USA). Vybrat si můžete z velkého množství nejrůznějších typů nadzemních i zapuštěných bazénů a příslušenství k nim. Dále vám nabízíme kvalitní dřevěný zahradní nábytek, motorové pily, sněhové frézy, krbová kamna, atd. S veškerým prodejním sortimentem se můžete seznámit v prodejních centrech nebo na webových stránkách www.mountfield.cz.

Autor: Pavla (text), Mountfield (text a foto)

Související články

Vyhrajte sekačku, zahradní nůžky nebo hnojivo 4  fotek

Vyhrajte sekačku, zahradní nůžky nebo hnojivo

Zahradnické práce jsou téměř v plném proudu. I přes to, že si s námi počasí trochu zahrává, snažíme se připravit záhony venku i ve skleníku či pařn ...


Český Kutil vyzkoušel drtič a štěpkovač od Mountfielda 35  fotek

Český Kutil vyzkoušel drtič a štěpkovač od Mountfielda

Máte zahradu, stromky, keře a k tomu spoustu větví…. Je potřeba je ořezat, uklidit, ale kam? Před pár lety jsme si pořídili zahradu a po prvním podzi ...


Bubnová sekačka od Mountfieldu se vysoké trávy nebojí 37  fotek

Bubnová sekačka od Mountfieldu se vysoké trávy nebojí

Bubnovka vezme vše, na čem skončí klasická sekačka nebo traktůrek. Mnoho limitů pro rotující nože není. Výška náletu trávy nebo kopřiv do dvou metrů j ...


Bazény na velké zahrady aneb co vše je k dostání… 8  fotek

Bazény na velké zahrady aneb co vše je k dostání…

Také vás napadlo, že byste si letos mohli na zahradu už konečně pořídit bazén? Jistě, můžete se do jeho výstavby podle nějakého kutilského návodu p ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×