Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vyhrajte zajímavé ceny od Bramacu

Vyhrajte zajímavé ceny od Bramacu

Bramac nabízí nejen betonové a keramické pálené tašky, ale také širokou škálu střešního příslušenství, které je sladěno ve formě, funkci a barvě se střešní krytinou. Nabídku doplňují solární kolektory integrované do krytiny, nadkrokevní tepelná izolace, okapový systém Stabicor. Výsledkem je plně funkční inteligentní střešní systém, který nalezne řešení pro každou střechu. Pokuste se získat ceny, které věnoval Bramac do naší soutěže. Stačí jen najít správné odpovědi na naše soutěžní otázky a mít štěstí při losování.

reklama

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti Bramac.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách a abychom vaši e-mailovou adresu využili pro marketingové účely Českého kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!
Správné odpovědi naleznete na www.bramac.cz.

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: Tablet Lenovo TAB 2 A8-50 Midnight Blue

Moderní výkonný tablet s IPS displejem a zvukovou technologií Dolby Atmos Cinematic. 8“ IPS mutidotykový displej, rozlišení 1280 x 800 bodů, 4jádrový procesor MediaTek MTK 8161 (1.3 GHz), 1 GB DDR3 operační paměti, 16GB interní paměť, WiFi, Bluetooth 4.0, GPS, přední 2MP a zadní 5MP kamera, microUSB, 3.5mm audiokonektor, baterie 4290mAh, OS Android 5.0 Lollipop.

Ceny, o které soutěžíte

2. cena: Sportovní taška s logem Bramac

Taška má rozměry 60 x 36 x 26 cm.

Ceny, o které soutěžíte

3. cena: Zapínací mikina s logem Bramac

Velikost L nebo XL - pánské.

Ceny, o které soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 9. 5. 2016
Uzávěrka: 9. 6. 2016
Slosování výherce: 10. 6. 2016
Zveřejnění výherce: 15. 6. 2016
Odeslání cen: nejpozději do 15. 7. 2016

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, firmy Bramac a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti Bramac.
  • Ceny odesílá Bramac.

O partnerovi soutěže

Od roku 1991, kdy začala firma BRAMAC dodávat na trh v ČR a od roku 1992 vyrábět betonové tašky v Chrudimi, potvrzuje stabilní vedoucí postavení na českém trhu. Ze široké nabídky modelů, barev a povrchových úprav betonových i keramických pálených tašek si vybere každý zákazník. Bramac nabízí jak tradiční modely tašek, tak modely odpovídající nejnovějším architektonickým trendům v rozličných barvách a několika typech povrchových úprav.

Ke každému modelu střešních tašek nabízí Bramac kompletní program originálních střešních doplňků pro vyřešení každého detailu střechy. Ucelenou nabídku doplňují okapové a solární systémy. Firma BRAMAC jako jediná nabízí kompletní střechu z jedné ruky.

Cílem firmy BRAMAC je orientovat se na vysokou kvalitu výrobků a služeb. Příslušnost ke světovému koncernu a využívání nejmodernějších technologií umožňuje přinést zákazníkům výrobky odpovídající aktuálním trendům v nejvyšší kvalitě. Současně dává zákazníkům jistotu dlouhodobé stability a plnění poskytovaných záruk. „Kvalita a servis“ jsou filozofií firmy od samého začátku. Stále hledáme vždy ta nejlepší řešení pracovních a výrobních postupů, abychom naplnili všechna oprávněná očekávání našich zákazníků. Tuto filozofii dokládá i náš slogan:
„BRAMAC – Střecha na celý život“.


Autor: Pavla (text), Bramac (text a foto)

Klíčová slova:

Související články

BramacTherm – kvalitní tepelná izolace 7  fotek

BramacTherm – kvalitní tepelná izolace

Produktová řada nadkrokevní izolace Bramac nese označení BramacTherm a jsou v ní zahrnuty produkty BramacTherm Pro určené pro novostavby a rekonstrukc ...


Skončila soutěž o zajímavé ceny od Bramacu 4  fotek

Skončila soutěž o zajímavé ceny od Bramacu

Bramac nabízí nejen betonové a keramické pálené tašky, ale také širokou škálu střešního příslušenství, které je sladěno ve formě, funkci a barvě se ...


Inteligentní řešení vaší střechy 5  fotek

Inteligentní řešení vaší střechy

Pro všechny střechy platí, že nabízí nejlepší ochranu, jistotu spolehlivé funkčnosti a sladěný vzhled pouze a jen tehdy, pokud do sebe všechny díly op ...


Utrhněte si na jaře nejlepší tašku pro svou střechu 7  fotek

Utrhněte si na jaře nejlepší tašku pro svou střechu

Špičková technologie, klasický vzhled, skvělý poměr cena/výkon. Novinka v sortimentu společnosti Bramac, betonová taška Classic Protector PLUS, pat ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×