Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vyhrajte zahradní techniku AL-KO od Kobras

Vyhrajte zahradní techniku AL-KO od Kobras
Na zahradě je stále práce až nad hlavu. Proto je dobré, pokud nám k tomu pomáhá zahradní technika. A o tom je i dnešní soutěž. Připravili jsme ji ve spolupráci s firmou Kobras. Pokud správně odpovíte na naše soutěžní otázky, můžete vyhrát ponorné čerpadlo, strunovou sekačku či elektrickou sekačku, vše značky AL-KO.
reklama

Co je Vaším úkolem

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky. Poté budete zařazeni do losování o tři ceny od společnosti Kobras.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte také své jméno, příjmení, ulici s popisným číslem, obec, PSČ a e-mailovou adresu.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Děkujeme!
Odpovědi na níže uvedené otázky naleznete na www.kobras.cz.

Ceny, o které soutěžíte

1. místo: Elektrická sekačka Al-KO Classic 3.2 E

Lehká, obratná a výkonná sekačka AL-KO CLASSIC 3.2 E, která uspokojí každého, je vhodná pro menší travní plochy (do 250 m2).

 • kryt těla z umělé hmoty (PP)
 • hmotnost sekačky je 12 kg
 • sběrný koš 30 l
 • 4 různé výšky sečení 23 - 62 mm

Ceny, o které soutěžíte

2. místo: Strunová elektrická sekačka AL-KO GTE 350 Classic

Elektrická strunová sekačka AL-KO GTE 350 Classic má přesné strunové sekání ve všech polohách, teleskopickou hliníkovou tyč s nastavitelnou rukojetí. Díky ochrannému krytu a vymezovači vzdálenosti můžete klidně a jednoduše sekat pod keři, jakož i u stěn a zdí.

 • hmotnost 2,3 kg
 • seřízení struny automatickým poklepem
 • nylovová dvojitá struna

Ceny, o které soutěžíte

3. místo: Ponorné čerpadlo na čistou vodu AL-KO SUB 6000

AL-KO SUB 6000 je hospodárné a spolehlivé příruční ponorné čerpadlo pro odčerpávání čisté vody. Čerpadlo je robustní, snadno ovladatelné a extrémně výkonné. Je ideální pro přečerpání a odčerpání vody z bazénů, nádrží, cisteren, studen, kádí a zaplavených sklepů.

 • hmotnost 4,6 kg
 • max. ponorná hloubka 5 m
 • délka kabelu 10 m

Ceny, o které soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 5. 7. 2013
Uzávěrka: 5. 8. 2013
Slosování výherců: 7. 8. 2013
Zveřejnění výherců: 8. 8. 2013
Odeslání cen: nejpozději do 31. 8. 2013

Podmínky soutěže

 • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
 • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, firmy Kobras a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
 • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
 • Výhry nelze vyplatit v hotovosti.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
 • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Kobras.
 • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou nebo na základě domluvy předány osobně na prodejně v Praze.
 • Ceny odesílá Kobras.

Informace o partnerovi soutěže

Kobras, spol. s r.o. působí na našem trhu již od roku 1991. S příchodem firmy AL-KO na český trh se vrhli na obor zahradní techniky. Pomalu a postupně tak, aby dokázali této oblasti porozumět a mohli prodávat to, co zákazníci chtějí. Během téměř 20-ti let dokázali prodat cca 30.000 zahradních sekaček, 2.000 zahradních traktůrků a bezpočet dalších výrobků, které zákazníci denně používají na svých zahradách. Specializují se na prodej zahradní techniky značek AL-KO, STIGA, DOLMAR, MTD, YardMan, Cub Cadet.
Na prodejně si všechny stroje můžete vyzkoušet. Mají i vlastní servisní středisko. Prodávají sekačky na trávu, zahradní traktory, křovinořezy, provzdušňovače a rozmetadla. Prodávají také drtiče odpadu, kompostéry, nůžky na ploty, vysavače, kultivátory zahrad, sněhové frézy a elektrocentrály.


Autor: Pavla (text), Kobras (foto)

Související články

Skládací přívěs EBECO

Firma KOBRAS jako jediná uvádí na trh ČR skládací přívěs. Přívěs snadno uskladníte v malé a nízké garáži a bude vám zabírat minimum prostoru. Pro použ ...

Výherci soutěže o zahradní techniku AL-KO od Kobras 4  fotek

Výherci soutěže o zahradní techniku AL-KO od Kobras

Na zahradě je stále práce až nad hlavu. Proto je dobré, pokud nám k tomu pomáhá zahradní technika. A o tom byla i naše soutěž, kterou jsme připravili ...


Skandinávská kvalita na české zahradě - to je zahradní technika STIGA 7  fotek

Skandinávská kvalita na české zahradě - to je zahradní technika STIGA

Když se v trávníku na jaře objeví první svěží stébla, jsme z nich u vytržení. Dost rychle nás ovšem nadšení přejde, protože až do června roste tráva j ...


Začněte s přípravou palivového dřeva již v létě 7  fotek

Začněte s přípravou palivového dřeva již v létě

Abychom měli na zimu dostatek palivového dřeva k dispozici a aby stačilo před zimou dobře proschnout a pěkně pak hořelo, měli bychom s jeho přípra ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×