Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vyhrajte výrobky pro přípravu dřeva na zimu

Vyhrajte výrobky pro přípravu dřeva na zimu

Topíte v zimě dřevem? Pak je ten nejvyšší čas začít přemýšlet o tom, jak si zajistit jeho zásoby pro blížící se zimní období. A co by vám doma při zpracování dřeva určitě nemělo chybět? Kvalitní motorová pila, sekera a samozřejmě ochranné pomůcky. A právě o tyto výrobky nyní můžete soutěžit.

reklama

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti Mountfield.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Zároveň dáváte souhlas s využitím vaší e-mailové adresy pro marketingové účely Českého kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na www.mountfield.cz.

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: Benzínová pila Oleo Mac GS 410 CX

Benzínová motorová pila Oleo-Mac GS 410 CX se je vybavena spalovacím motorem s jedinečnou konstrukcí, která snižuje emise do ovzduší až o 70 %. Píst se dvěma pístními kroužky a kovaná kliková hřídel garantují vyšší výkon a životnost stroje. Poloautomatický sytič usnadňuje startování. Možnost volby zimního provozu napomáhá rychlejšímu zahřátí motoru a udržování konstantní kvality palivové směsi. Vzduchový filtr je chráněn odstředivým předčištěním nasávaného vzduchu. Samozřejmostí je antivibrační systém, který i při delší práci účinně ochrání vaše ruce. Kromě automatického mazání řetězu je možné pomocí šroubu provést doregulování přívodu oleje k řetězu. Napínání řetězu je usnadněno umístěním napínacího šroubu na boku pily. Pila je vybavena lištou dlouhou 40 cm, což spolu s motorem o výkonu 1,8 kW už dovoluje zpracovávat polena s větším průměrem.

Ceny, o které soutěžíte

2. cena: Sekera Patriot L

Univerzální sekera Patriot L Profi vám bude věrně sloužit při zpracování dřeva. Čepel vyrobená z ušlechtilé tvrzené oceli je potažena speciálním xylanovým povlakem. Xylan, který je modernější verzí teflonu, chrání čepel mnohonásobně lépe před korozí. Tření je sníženo až o 45 % a sekera tak s lehkostí vniká do dřeva. Uživatelé ocení i prakticky spojenou sekeru a topůrko – už se tak nikdy nestane, že by se sekera od ergonomicky tvarovaného topůrka při práci oddělila. Topůrko je vyrobeno ze speciálního kompozitního materiálu a navíc je vyztuženo skelnými vlákny. Díky tomu je sekera odolná proti ohýbání, tlaku, stárnutí a extrémním teplotám.

Ceny, o které soutěžíte

3. cena: Sada ochranných pomůcek

Pracovní rukavice Shark jsou velmi pohodlné univerzální rukavice ze syntetické kůže a spandexu. Dají se použít pro hrubší práce např. s pilami, štípačkami, drtiči nebo štěpkovači. Dlaň a prsty jsou ze syntetické kůže, polepeny protiskluzovou mřížkou. Dlaň je navíc vyztužena, aby se zabránilo otlakům. Na prstech jsou malé větrací otvory zabraňující pocení. Hřbet ruky chrání neoprenový pásek. Suchý zip na zápěstí usnadňuje navlékání.

Ochranné brýle 2822 jsou lehké a mají ploché postranice, které umožňují kombinaci s dalšími ochrannými prostředky. Žlutý polykarbonátový zorník je ošetřen ochranou proti poškrábání a zamlžení včetně UV filtru. Je vhodný do zhoršených světelných podmínek (šero, mlha, sněžení). Zvyšuje kontrast ve zvláště slabém světle. Prostupnost světla zorníkem je 94 %. I díky tomu splňuje podmínky pro zařazení do optické třídy 1 s minimálním optickým zkreslením.

Nastavitelné mušlové chrániče sluchu Profi jsou lehké, skvěle přiléhají a nikde netlačí. Velmi dobře tlumí hluk a to do intenzity až 30 dB. Vhodné jsou při práci s hlučnými stroji, jako jsou například motorové pily.

Termíny soutěže

Start: 31. 7. 2015
Uzávěrka: 31. 8. 2015
Slosování výherce: 1. 9. 2015
Zveřejnění výherce: 4. 9. 2015
Odeslání cen: nejpozději do 4. 10. 2015

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, Mountfield a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Mountfield.
  • Cenu si výherce může vyzvednout na pobočce, popř. odvoz zajistí firma Mountfield.

Informace o partnerovi soutěže

Společnost Mountfield působí na českém trhu od roku 1991 a je to největší specializovaný maloobchodní prodejce širokého sortimentu zahradní techniky, bazénů, zahradního nábytku a dalších potřeb pro zahradu.
V každém z prodejních center je pro vás připravena rozsáhlá nabídka špičkové zahradní techniky od renomovaných domácích a zahraničních výrobců (z EU a USA). Vybrat si můžete z velkého množství nejrůznějších typů nadzemních i zapuštěných bazénů a příslušenství k nim. Dále vám nabízíme kvalitní dřevěný zahradní nábytek, motorové pily, sněhové frézy, krbová kamna, atd. S veškerým prodejním sortimentem se můžete seznámit v prodejních centrech nebo na webových stránkách www.mountfield.cz.


Autor: Pavla (text), Mountfield (text a foto)

Klíčová slova:

Související články

Bazény na velké zahrady aneb co vše je k dostání… 8  fotek

Bazény na velké zahrady aneb co vše je k dostání…

Také vás napadlo, že byste si letos mohli na zahradu už konečně pořídit bazén? Jistě, můžete se do jeho výstavby podle nějakého kutilského návodu p ...


Vyhráli jste výrobky pro přípravu dřeva na zimu? 5  fotek

Vyhráli jste výrobky pro přípravu dřeva na zimu?

Topíte v zimě dřevem? Pak je ten nejvyšší čas začít přemýšlet o tom, jak si zajistit jeho zásoby pro blížící se zimní období. A co by vám doma při ...


Jak si správně vybrat pilu 10  fotek

Jak si správně vybrat pilu

Dobrá benzinová pila je neocenitelný pomocník, který patří ke standardní výbavě každého rodinného domu, v němž se trvale topí dřevem. Ale umíte si ji ...


Na přípravu dřeva bezpečně 21  fotek

Na přípravu dřeva bezpečně

Sezona přípravy dřeva nám začala a zima se pomalu blíží. Ještě máme čas pokácet nebo zpracovat a připravit dřevo na topení a do krbu. Uskladnit ho ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×