Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vyhrajte v soutěži s Lias Vintířov a pojeďte si užít víkend v Karlových Varech!

Vyhrajte v soutěži s Lias Vintířov a pojeďte si užít víkend v Karlových Varech!
I když letošní zima nebyla nijak moc studená, s jarem je potřeba načerpat novou energii. A komu by se nelíbilo užít si relaxační víkend v lázeňském městě? Pojďte si zasoutěžit s naším partnerem, firmou Lias Vintířov, o poukaz na víkend pro dva, stačí, když správně odpovíte na otázky a pak se na vás usměje štěstí při losování.
reklama

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na 3 soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o cenu od společnosti Lias Vintířov - dárkový poukaz na víkend pro dva v lázeňském městě.

Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Správnou odpověď najdete na stránkách společnosti www.liapor.cz

Termíny soutěže

Start: 5. 03. 2014
Uzávěrka: 4. 04. 2014
Slosování výherce: 6. 04. 2014
Zveřejnění výherce: 7. 04. 2014
Odeslání cen: nejpozději do 21. 04. 2014

Podmínky soutěže

Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.

  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, firmy Lias Vintířov a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování bude cena výhercům zaslána poštou.

Informace o partnerovi soutěže

Lias je výrobcem kompletního sortimentu staveních materiálů evropského formátu, jehož primárním „stavebním materiálem“ je keramické kamenivo známé dnes pod značkou Liapor.

Lehké keramické kamenivo pod názvem Keramzit se ve Vintířově začalo vyrábět v roce 1964. Po privatizaci, která proběhla v roce 1992, byly do firmy postupně investovány nemalé částky. Zmodernizovala se technologie výroby, zvýšila se kapacita, vznikl samostatný vývoj, bylo investováno do ekologie výroby. Produkce se primárně zaměřila na výrobu Liaporu. Sortiment byl v průběhu let významně rozšiřován. Kromě základního prvku, kterým je lehké keramické kamenivo, vyrábí firma lehký keramický beton, kompletní sortiment zdiva, podsypy na suché plovoucí podlahy, betonové dlažby na chodníky, protihlukové stěny, betonové Liapor stropy, betonové balkony, betonová schodiště, ploty, tvarovky a další. V neposlední řadě se Lias, a. s., stal dodavatelem montovaných rodinných domů pod názvem Dům jedním tahem. Zákazník má na výběr mezi 17 typovými domy, které jsou postaveny z keramického betonu, který má jako přírodní materiál celou řadu výhod, zejména pak vynikající tepelné a akustické izolační vlastnosti. Navíc nabízí uživateli příjemné vnitřní mikroklima srovnatelné s domy postavenými z pálených cihel.


Autor: Petra (text), Liapor, Resort Poppy (foto)

Klíčová slova:

Související články

Soutěž s Lias Vintířov o relaxační pobyt má svého vítěze! 1  fotek

Soutěž s Lias Vintířov o relaxační pobyt má svého vítěze!

Soutěž s Lias Vintířov a relaxační pobyt v Karlových Varech skončila a vy se můžete podívat, jaké byly správné odpovědi a kdo je tím šťastným výhercem ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×