Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vyhrajte užitečné ceny od KM Beta

Vyhrajte užitečné ceny od KM Beta

Životnost střešní krytiny ve značné míře ovlivňuje její odolnost. Betonová střešní krytina je odolná vůči povětrnostním vlivům, jako jsou UV záření, nápory větru či zatížení sněhem. Odolává také agresivním chemickým vlivům vnějšího prostředí, přičemž nevyžaduje prakticky žádnou údržbu. Významná vlastnost, která podporuje dlouhou životnost betonové střešní krytiny od KM Beta a.s. je mrazuvzdornost. Krása šikmé střechy se může naplno rozvinout díky širokému výběru střešního příslušenství a doplňků, vyráběných převážně z betonu, jimiž KM Beta a.s. zabezpečuje maximální funkčnost a životnost střešního pláště a také estetickou stránku díky stejnobarevnosti jednotlivých prvků krytiny po celou dobu životnosti. Pokud vás vlastnosti betonové střešní krytiny od KM Beta a.s. zaujaly, zapojte se do naší soutěže a získejte možnost výhodného nákupu.

reklama

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 5 cen od společnosti KM Beta.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Odpovědi na níže uvedené otázky naleznete na www.kmbeta.cz.

Ceny, o které soutěžíte

1. - 3. místo: 35 % sleva na tašku základní

KMB BETA je betonová střešní krytina s charakteristickým profilem. Díky svým estetickým a funkčním vlastnostem se stala nejžádanější a nejpoužívanější taškou na trhu. Každý z pěti nabízených odstínů lze dodat v povrchové úpravě matné nebo lesklé. Betonová střešní krytina KMB BETA je elegantní a přitom vysoce účelná. Tašky KMB BETA jsou vyráběny osvědčenými technologiemi a dosahují prvotřídní kvality.

Ceny, o které soutěžíte

4. - 5. místo: Okrasný prvek KM Beta dle vlastního výběru

Vybírat lze z motivů: kohout, hrdličky, věžička a barev: cihlová, višňová, hnědá a černá.
Hřebenový okrasný prvek je možno osadit na střechu i dodatečně. Speciálně upravený hřebenáč a okrasný prvek s kotvícími prvky se dodává samostatně. Tím je možné kombinovat rozdílné barvy střechy a okrasného prvku

Ceny, o které soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 31. 3. 2015
Uzávěrka: 3. 5. 2015
Slosování výherce: 4. 5. 2015
Zveřejnění výherce: 7. 5. 2015
Odeslání cen: nejpozději do 7. 6. 2015

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, firmy KM Beta a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhry nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou partnerské firmy.
  • Po slosování budou ceny výhercům odeslány poštou.
  • Ceny odesílá KM Beta.

Informace o partnerovi soutěže

Společnost KM Beta, největší český výrobce páleného zdiva, betonové střešní krytiny, ale také vápenopískových cihel a nejnověji i suchých maltových a omítkových směsí, je ryze českou firmou se sídlem v Hodoníně. V celkem pěti závodech vyrábí kvalitní materiály pro realizaci kompletní hrubé stavby včetně střechy a omítek. Své výrobky úspěšně prodává nejen v České republice, ale také je vyváží, například do Slovinska, Srbska, Polska, Německa a na Slovensko, kde je o ně velký zájem.

KM BETA v současné době zastřešuje čtyři oblasti, které kompletně pokrývají hrubou stavbu včetně střechy a omítek – spolehlivý a osvědčený střešní systém, zdicí systém SENDWIX pro vysokou úsporu energií za vytápění, tradiční cihelný systém PROFIBLOK, který doplňují keramické stropy a nejnověji i široký sortiment maltových a omítkových směsí PROFIMIX.

www.kmbeta.cz


Autor: Pavla (text), KM Beta (text a foto)

Související články

Vyhráli jste užitečné ceny od KM Beta? 3  fotek

Vyhráli jste užitečné ceny od KM Beta?

Životnost střešní krytiny ve značné míře ovlivňuje její odolnost. Betonová střešní krytina je odolná vůči povětrnostním vlivům, jako jsou UV záření ...


Minimalizujte tepelné mosty mezi stěnou a základy 7  fotek

Minimalizujte tepelné mosty mezi stěnou a základy

Eliminací tepelných mostů je možné snížit náklady na vytápění až o 4 %, u pasivních domů dokonce až o 6 %. Tepelné mosty se často vyskytují v místech ...


Plánujete stavět nebo rekonstruovat? KM BETA Vám zdarma spočítá náklady. 6  fotek

Plánujete stavět nebo rekonstruovat? KM BETA Vám zdarma spočítá náklady.

Potřebujete vědět, kolik materiálu bude třeba na stropy nebo omítky, na hrubou stavbu nebo střechu, a kolik Vás to bude stát? Pomůže vám KM BETA díky ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×