Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vyhrajte slevu na komín a další výhry od Schiedelu

Vyhrajte slevu na komín a další výhry od Schiedelu

Moderní komínové systémy mají takové vlastnosti, že je lze bez problémů využít ve všech typech staveb, stejně jako v dřevostavbách nebo v energeticky úsporných či dokonce pasivních domech. S komínem se stáváte nezávislí na dodávkách ostatních energií. Úkolem komína je odvádět spaliny, musí být proto spolehlivý a bezpečný. Komínové systémy Schiedel jsou konstruovány tak, aby byla jejich montáž co nejjednodušší a eliminoval se počet možných chyb. Slevu na jeden takový komín můžete kromě dalších cen získat v dnešní naší soutěži.

reklama

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti Schiedel.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. A zároveň souhlasíte s využitím vašich kontaktních údajů k marketingovým účelům Českého kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!
Správné odpovědi naleznete na www.schiedel.cz, www.nakominuzalezi.cz, www.chytrykomin.cz.

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: Sleva 50 % na kompletní jednoprůduchový chytrý komín Schiedel s izostatickou vložkou

Systém UNI ADVANCED představuje nový vývojový stupeň tradičních třísložkových komínů, vyráběných společností Schiedel. Navazuje na původní komínový systém UNI***PLUS.

Je to třísložkový komínový systém se zadním odvětráním, na rozdíl od původního provedení je však v jeho konstrukci použita nová tenkostěnná keramická vložka, vyráběná izostatickým lisováním do forem. Je vhodný pro odvod spalin od běžných spotřebičů na pevná, kapalná a plynná paliva. NOVĚ - založení komínu pomocí prefabrikované komínové paty a tvárnice s broušenou ložnou spárou pro jednodušší a rychlejší montáž.

Ceny, o které soutěžíte

2. cena: Tablet Lenovo TAB 2 A7-10 Ebony Black

Tablet - MediaTek MT8127 Quad-Core 1.3GHz, dotykový 7" 1024x600 IPS, RAM 1GB, eMMC 8GB, GPS, WiFi, Bluetooth 4.0, webkamera 0.3 Mpx, baterie 3450mAh, Google Android 4.4

Ceny, o které soutěžíte

3. cena: Montérková souprava

  • Výběr z velikostí 48 a 52
  • Blůza a kalhoty s laclem

Termíny soutěže

Start: 27. 8. 2015
Uzávěrka: 27. 9. 2015
Slosování výherce: 28. 9. 2015
Zveřejnění výherce: 30. 9. 2015
Odeslání cen: nejpozději do 30. 10. 2015

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, firmy Schiedel a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti Schiedel.
  • Výhry odesílá Schiedel.

Informace o partnerovi soutěže

Společnost Schiedel s.r.o. sleduje přání zákazníků a bez prodlení reaguje na nové požadavky trhu. Nabízí kompletní systémy zahrnující prvotřídní výrobky a servis. Vyvíjí nejlepší produkty, systémy a servis ve všech cenových kategoriích. Udržuje a rozvíjí úzké partnerství se zákazníky, staviteli, stavebními firmami a prodejci. Angažuje se pro životní prostředí a energeticky účinnými, ekologickými výrobky a systémy působí proti klimatickým změnám.

Stoupajícím nárokům na ekologické topení dnes Schiedel vyhovuje v celém rozsahu díky univerzálním komínovým systémům a ukazuje tak nové cesty v oblasti komínové techniky. Schiedel, s.r.o. zaujímá významnou pozici jak mezi národními společnostmi Schiedel, tak mezi významnými výrobci stavebních materiálů v České republice.

www.schiedel.cz


Autor: Pavla (text), Schiedel (text a foto)

Klíčová slova:

Související články

Vyhráli jste slevu na komín a další výhry od Schiedelu? 5  fotek

Vyhráli jste slevu na komín a další výhry od Schiedelu?

Moderní komínové systémy mají takové vlastnosti, že je lze bez problémů využít ve všech typech staveb, stejně jako v dřevostavbách nebo v energetic ...


Komín a krbová vložka v jednom 4  fotek

Komín a krbová vložka v jednom

Chcete si pořídit kamna? Anebo uvažujete o krbové vložce? Rádi byste získali špičkový komín s vysokým výkonem a bezpečným odvodem spalin? Spojte výhod ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×