Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vyhrajte rámový bazén SWING s atraktivním ratanovým dekorem a další skvělé ceny od Mountfieldu!

Vyhrajte rámový bazén SWING s atraktivním ratanovým dekorem a další skvělé ceny od Mountfieldu!

Léto je v plném proudu! Po několika deštivých dnech už zase začíná hřát sluníčko. Kdo může, běží se vykoupat. Nejlépe jsou na tom ti, kteří mají bazén na vlastní zahradě. Pokud vy sami ještě bazén nevlastníte, může se to nyní jednoduše a rychle změnit! Právě teď totiž máte šanci v soutěži se společností Mountfield vyhrát jako hlavní cenu skvělý rodinný bazén SWING FRAME RATAN o průměru 4,27 metru. A ještě další báječné ceny!

reklama

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti Mountfield.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Zároveň dáváte souhlas s využitím vaší e-mailové adresy pro marketingové účely Českého kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.mountfield.cz.

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: Bazén SWING FRAME RATAN

Velký rodinný bazén s pevnou konstrukcí a super elegantním designem díky exkluzivnímu ratanovému vzoru. Průměr bazénu činí 4,27 metru. K instalaci bazénu nepotřebujete žádné nářadí. Pomocí rychlospojek sestavíte jednoduchý a stabilní rám, který nese stěny bazénu. Jedinou podmínkou je rovná podkladová plocha.

Ceny, o které soutěžíte

2.cena: Schůdky pro bazén SWING dle vašeho výběru (tj. podle velikosti bazénu, který máte doma)

Stabilní, pevné, elegantní a s dostatečnou nosností. To jsou všechny námi nabízené bazénové schůdky pro bazény SWING. Schůdky jsou také dostatečně široké na to, aby umožňovaly pohodlný a bezpečný vstup do bazénu.

Ceny, o které soutěžíte

3. cena: Balíček 3 produktů pro kvalitní péči o čistotu a průzračnost vody v bazénu

Balíček obsahuje:

  • AZURO Chlor Trio - působí nejen jako dezinfekční, protiporostový a antimikrobiální prostředek, ale také jako algicidní a vločkovací prostředek..
  • AZURO FLOKUL – slouží k projasnění vody v bazénech, často je též nazýván jako „tekutý vločkovač“. Tento přípravek vytváří vločky z velmi malých nečistot, které jsou poté zachyceny filtračním zařízením.
  • Proužkový tester Azuro Quick Check 4v1 - umožňuje celkem 50 měření, přičemž jednoduše a rychle s ním změříte hodnoty volného chlóru, pH, celkové alkality a stability vody v bazénu.

Ceny, o které soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 28. 7. 2017
Uzávěrka: 13. 8. 2017
Slosování výherce: 14. 8. 2017
Zveřejnění výherce: 18. 8. 2017
Odeslání cen: nejpozději do 18. 9. 2017

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, Mountfield a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Cenu si výherce může vyzvednout na pobočce, popř. odvoz zajistí firma Mountfield.

O partnerovi soutěže

Společnost Mountfield působí na českém trhu od roku 1991 a je to největší specializovaný maloobchodní prodejce širokého sortimentu zahradní techniky, bazénů, zahradního nábytku a dalších potřeb pro zahradu.

V každém z prodejních center je pro vás připravena rozsáhlá nabídka špičkové zahradní techniky od renomovaných domácích a zahraničních výrobců (z EU a USA). Vybrat si můžete z velkého množství nejrůznějších typů nadzemních i zapuštěných bazénů a příslušenství k nim. Dále vám nabízíme kvalitní dřevěný zahradní nábytek, motorové pily, sněhové frézy, krbová kamna, atd. S veškerým prodejním sortimentem se můžete seznámit v prodejních centrech nebo na webových stránkách www.mountfield.cz.


Autor: Mountfield (text a foto), Pavla (text)

Klíčová slova:

Související články

Bazény na velké zahrady aneb co vše je k dostání… 8  fotek

Bazény na velké zahrady aneb co vše je k dostání…

Také vás napadlo, že byste si letos mohli na zahradu už konečně pořídit bazén? Jistě, můžete se do jeho výstavby podle nějakého kutilského návodu p ...


Výherci rámového bazénu SWING s atraktivním ratanovým dekorem a další skvělé ceny od Mountfieldu 4  fotek

Výherci rámového bazénu SWING s atraktivním ratanovým dekorem a další skvělé ceny od Mountfieldu

Léto je v plném proudu! Po několika deštivých dnech už zase začíná hřát sluníčko. Kdo může, běží se vykoupat. Nejlépe jsou na tom ti, kteří mají ba ...


Dřevo na zimu s okružní pilou Powersaw LCS 700 19  fotek

Dřevo na zimu s okružní pilou Powersaw LCS 700

Řezat dřevo na zimu můžeme klasickou řetězovou pilou nebo pilou okružní. Pokud nemáme les a nepotřebujeme pilu pro těžbu, může být hodně velká "cir ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×