Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vyhrajte projekt rodinného domu

Vyhrajte projekt rodinného domu
Projekt typového rodinného domu a Průkaz energetické náročnosti budovy k projektu z nabídky Atelieru Náš Dům - to jsou ceny, které můžete získat v soutěži pořádané na našem webu. A s takovou výhrou už ušetříte pěkných pár korun.
reklama

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na
tři soutěžní otázky. Poté budete zařazeni do losování o
projekt typového domu a Průkaz energetické náročnosti domu.

Při vyplňování soutěžního formuláře připojte také své jméno, příjmení, ulici s popisným číslem, obec, PSČ a e-mailovou adresu.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom
v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Dále souhlasíte s tím, že vaše údaje mohou být použity pro propagační účely Českého Kutila a partnerské firmy této soutěže. Děkujeme!

Odpovědi na níže uvedené otázky naleznete na www.ytong.cz a www.nasdum.cz .

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: projekt typového RD podle vlastního výběru z nabídky Atelieru Náš Dům s.r.o v hodnotě 35.000.- Kč, včetně změn, kterými se nezvyšuje zastavěná plocha ani obestavěný prostor domu.

2. a 3. cena: zpracování Průkazu energetické náročnosti budovy k projektu z nabídky Atelieru Náš Dům s.r.o. (podle vlastního výběru) zdarma.

Termíny soutěže

Start: 8. 9. 2012
Uzávěrka: 21. 11. 2012
Slosování výherců: 23. 11. 2012
Zveřejnění výherců: 29. 11. 2012
Odeslání cen: nejpozději do 31. 12. 2012

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, firmy Atelier Náš Dům s.r.o., firmy Xella a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhry nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Atelier Náš Dům s.r.o.
  • Po slosování budou ceny výhercům odeslány poštou.
  • Ceny odesílá firma Atelier Náš Dům s.r.o.

Informace o partnerovi soutěže

Nadnárodní koncern Xella International je v České republice zastoupen společností Xella CZ, s.r.o. a společností Fermacell GmbH, org. složka Praha. Xella tak u nás zastupuje jak proslulou značku pórobetonu YTONG, tak i výrobu sádrovláknitých desek. Výrobky značky YTONG jsou na našem trhu velmi dobře známé a oblíbené, představují synonymum mezinárodního stylu, který je moderní a inovativní. Roční objem stavebního materiálu YTONG v ČR dosahuje téměř 1 mil. m3 a zaměstnává přes 300 pracovníků ve třech výrobních závodech. Díky tomu zaujímá společnost Xella CZ, s.r.o. na českém trhu s pórobetonem vedoucí pozici.K pórobetonovým tvárnicím zančky YTONG časem přibyly také vápenopísková tvárnice Silka a minerální izolační desky YTONG Multipor.

Společnost Atelier NÁŠ DŮM s.r.o. již od roku 1999 nabízí zájemcům o výstavbu rodinných domů širokou nabídku typových a individuálních řešení rodinných domů. Se svojí nabídkou (celkovým množstvím rodinných domů, množstvím a růzností dispozic, forem a velikostí rodinných domů) se společnost řadí mezi nejvýznamnější dodavatele projektů rodinných domů a souvisejících služeb v České republice. Konstrukční, dispoziční a projekční řešení rodinných domů jsou ověřena řadou realizací.

Další informace naleznete na www.ytong.cz a www.nasdum.cz.


Autor: Erika (text), Xella, Atelier Náš Dům (text a foto)

Související články

Skončila soutěž o projekt rodinného domu 3  fotek

Skončila soutěž o projekt rodinného domu

Projekt typového rodinného domu a Průkaz energetické náročnosti budovy k projektu z nabídky Atelieru Náš Dům - to jsou ceny, které jste mohli získat v ...


Výherci soutěže o projekt rodinného domu 3  fotek

Výherci soutěže o projekt rodinného domu

Ve spolupráci s firmou Xella a Atelierem Náš Dům probíhala na našich webových stránkách soutěž, ve které jste měli možnost získat jeden z řady projek ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×