Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vyhrajte pomocníky pro čistou koupelnu bez plísní v soutěži se společností Henkel

Vyhrajte pomocníky pro čistou koupelnu bez plísní v soutěži se společností Henkel
Znáte to, bílé spáry okolo vany či umyvadla dlouho nevydrží a ať drhnete sebevíc, postupem času šednou a v horším případě se okolo nich tvoří plíseň. Díky tomu, jak se koupeme, myjeme, sprchujeme, čistíme si zuby či pereme, vypouštíme do vzduchu vysoké množství vlhkosti a tím vytváříme ideální prostředí pro růst plísní. Proto je potřeba udržovat vzdušnou vlhkost na optimální úrovni.V naší soutěži můžete vyhrát užitečné pomocníky pro boj s vlhkostí a plísní.
reklama

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 11 cen od společnosti HENKEL.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Odpovědi na uvedené otázky naleznete na www.stop-vlhkosti.cz a www.pattex.cz

Ceny, o které soutěžíte

Ceny, o které soutěžíte

1.cena

Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360°. Aerodynamický tvar přístroje společně s členitou tabletou s otvorem uvnitř umožňuje proudění vzduchu v 360°úhlu a tím zajišťuje efektivnější a rychlejší pohlcování vlhkosti. Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360°funguje bez přísunu jakékoliv energie. Stačí vyndat tabletu z ochranného obalu, vložit ji do pohlcovače a postavit jej na místo. Díky speciálním ultra absorpčním krystalům, ze kterých je složena tableta, pohlcuje vlhkost okamžitě. Tableta se postupně rozpouští a vlhkost se shromažďuje ve spodní části přístroje, odkud ji snadno vylijete například do toalety. Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360° pomáhá udržovat v domácnosti optimální vzdušnou vlhkost a tak zajišťuje zdravé prostředí.

Vyhrajte pomocníky pro čistou koupelnu bez plísní v soutěži se společností Henkel

2. - 11. cena

Opravná hmota Pattex koupelny a kuchyně

Zatékající voda za umyvadlo, za vanu či sprchový kout, popraskané spáry, to jsou problémy, se kterými se v koupelnách můžeme potkat často. Pomůže vám Pattex Koupelny a kuchyně. S touto opravnou hmotou rychle a snadno opravíte spáry za umyvadlem, vanou či sprchovým koutem. Ochrání opravená místa před vlhkostí a plísněmi. Konec začernalým místům, Pattex Koupelny a kuchyně vytvoří povrch odolný proti plísním. Navíc je tento pomocník dodáván v praktickém balení se samospouští. Stačí jen stisknout a již aplikujete.

Termíny soutěže

Start: 8. 04. 2014
Uzávěrka: 11.05. 2014
Slosování výherce: 12. 05. 2014
Zveřejnění výherce: 14. 05. 2014
Odeslání cen: nejpozději do 14. 06. 2014

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, FIRMY Henkel a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti Henkel.

Informace o partnerovi soutěže:

Společnost Henkel nabízí na celém světě své přední značky a technologie ve třech oblastech: Laundry & Home Care (Prací a čisticí prostředky), Beauty Care a Adhesive Technologies (Lepidla a technologie).
Společnost založená v roce 1876 zaujímá se svými celosvětově známými značkami jako Persil, Schwarzkopf a Loctite čelní tržní pozice jak v oblasti spotřebního zboží, tak zboží pro průmyslové aplikace.


Autor: Petra (text), Henkel (foto)

Související články

Jak na plíseň v koupelně 6  fotek

Jak na plíseň v koupelně

Koupelna – místo, odkud pochází čistota. Právě proto, že zde provádíme osobní hygienu, měla by být koupelna nejčistším místem v našich obydlích. Pr ...


Výherci v soutěži o pomocníky proti plísním od společnosti Henkel jsou známi 3  fotek

Výherci v soutěži o pomocníky proti plísním od společnosti Henkel jsou známi

Díky tomu, jak se koupeme, myjeme, sprchujeme, čistíme si zuby či pereme, vypouštíme do vzduchu vysoké množství vlhkosti, vytváříme ideální prostře ...


Nebojujte s vlhkostí a s plísní, stopněte je Ceresitem 8  fotek

Nebojujte s vlhkostí a s plísní, stopněte je Ceresitem

Člověku není dobře ani v bytě příliš suchém, ani v bytě s velkou vzdušnou vlhkostí, v níž se daří jednomu z největších nepřátel lidského zdraví – plís ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×