Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/vyhrajte-pomocniky-na-grilovani-pod-dokonale-zastresenou-pergolu): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
Vyhrajte pomocníky na grilování pod dokonale zastřešenou pergolu - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vyhrajte pomocníky na grilování pod dokonale zastřešenou pergolu

Vyhrajte pomocníky na grilování pod dokonale zastřešenou pergolu

Pod dokonale zastřešenou pergolou od nás se Vám bude skvěle grilovat! Pokud si vyberete to pravé zastínění, bude vám venku příjemně během celého léta a k příjemných letním chvílím na zahradě patří i grilování. Zapojte se do naší nové soutěže a budete mít šanci vyhrát pomocníky, které vám grilování všelijakých pochoutek zpříjemní.

reklama

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti PAMA, a.s.

Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!


Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.pamazastreseni.cz/.

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: Grilovací náčiní WeberPremium

Grilovací náčiní Weber Premium, které je vyrobeno z ušlechtilé oceli a rukojeti jsou vyrobeny z černého plastu zakončená očkem pro snadné zavěšení. Komplet grilovacího nářadí se skládá z lopatky s dlouhou rukojetí, kleští a vidličky se dvěma hroty. Set náčiní bude cenným pomocníkem při obracení ryb, steaků, kuřecích křidýlek a jiných dobrot připravovaných na grilu.

Ceny, o které soutěžíte

2. cena: Slánka a pepřenka Weber Style Premium

Dvojice elegantních kořenek z kolekce exkluzivních doplňků Weber Style. Slánka a pepřenka jsou vysoké deset centimetrů a díky rozumnému množství dírek dobře dávkují. Obě kořenky mají šroubovací hlavičku, takže není problém do prázdné slánky nebo pepřenky doplnit chybějící sůl či pepř.

Ceny, o které soutěžíte

3. cena: Grilovací rukavice Weber

Pořádně dlouhá chňapka černé barvy spolehlivě chrání ruku a předloktí před žárem vycházejícím z grilu. Grilovací rukavice má praktické poutko na zavěšení a ve spodní části má červenou látkou vyšité logo firmy Weber v podobě klasického kotlového grilu.

Ceny, o které soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 4. 07. 2019
Uzávěrka: 4. 08. 2019
Slosování výherce: 5. 08. 2019
Zveřejnění výherce: 8. 08. 2019
Odeslání cen: nejpozději do 8. 09. 2019

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, PAMA, a.s. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázky.
  • Výhry nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti PAMA, a.s.
  • Cenu odesílá společnost PAMA, a.s.

O partnerovi soutěže

Společnost PAMA, a.s. je česká rodinná firma založená v roce 1993, která má dlouholeté zkušenosti s prodejem a montáží lehkých sklolaminátových střešních krytin, prosvětlovacích profilů, polykarbonátových komůrkových a plných desek i tepelných PIR izolací a sendvičových panelů. V loňském roce dokonce otevřela vlastní klempířskou a zámečnickou dílnu, která výrazně pomohla ke kompletaci zakázek a k ucelenosti nabízených služeb.

U všech materiálů je PAMA, a.s. přímým dovozcem, zajišťuje technickou podporu a spolupracuje se zkušenými řemeslníky a montážníky. Postará se Vám tedy o Vaši zakázku od A do Z.

Více na www.pamazastreseni.cz a www.pamaas.cz.


Autor: Denisa (text), Pama (text a foto)

Klíčová slova:

Související články

Polykarbonát a sklolaminát - Jejich výhody i nevýhody 6  fotek

Polykarbonát a sklolaminát - Jejich výhody i nevýhody

Snad pro každého, kdo vybírá materiál na zastřešení pergoly či přístřešku, je těžké si porovnat výhody a nevýhody těchto dvou materiálů. Proto se v ...


Zastřešení venkovního posezení 6  fotek

Zastřešení venkovního posezení

Po opravdu vydařené zimě už jsou tady první předpovědi počasí na letošní léto. Ve výhledu jsou opravdu vysoké teploty se značnou dávkou sluníčka. J ...


Jak vybrat to správné zastřešení pergoly? 4  fotek

Jak vybrat to správné zastřešení pergoly?

Pergola je nezbytnou součástí každé zahrady. Je to místo, kde si člověk rád posedí, je chráněný před slunečními paprsky i deštěm a přitom může být ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×