Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vyhrajte nátěr střechy za jednu korunu. Druhé kolo akce má vítěze!

Vyhrajte nátěr střechy za jednu korunu. Druhé kolo akce má vítěze!
Milí kutilové a vážení čtenáři, pamatujete se na akci, ve které jste mohli získat 25% slevu na nátěr vaší střechy nebo nátěr střechy za korunu? Léto je za námi a my vám můžeme představit vítěze druhého kola.
reklama

Nejprve malá připomínka

S partnerskou firmou Austis jsme pro všechny čtenáře, kteří rádi fotografují, vlastní rodinný domek, chatu, chalupu nebo jinou nemovitost a chtějí jim letos vylepšit vzhled novým nátěrem střechy, připravili novou devítiměsíční akci.

Slíbili jsme, že v jejím průběhu oblékneme čtyřem čtenářům střechu do nového kabátu (což znamená, že poskytneme nátěr na střechu včetně práce profesionálního řemeslníka). Navíc každý účastník akce, který splní dané podmínky, od nás obdrží jednorázovou slevu 25 % (z maloobchodního ceníku) na kompletní výrobní program společnosti Austis, a. s. Všichni, kteří nebyli vybráni v prvním ani ve druhém kole, zůstávají stále ve hře a soutěží dál až do konce listopadu, kdy se tato akce uzavírá.

Zkuste to také

Do této akce bylo a je snadné se zapojit, neboť stačí poslat aktuální foto střechy (max. 3 fotografie a ne starší než šest měsíců) a vyplnit formulář (stáří a historie střechy, lokalita, kde se střecha nachází, materiál a technologie střechy, přívod elektřiny, vody a jejich dostupnost od místa aplikace a osobní údaje, jako např. jméno, příjmení, adresa, telefon, e-mail).

Proč porotu zaujala tato střecha

Druhým vítězem se stala střecha rodinného domu pana Miroslava Šafaříka z obce Díly u Domažlic. Porotu zaujala proto, že se dům nachází v poměrně drsném podhorském prostředí Českého lesa, v nadmořské výšce blížící se 700 metrům. Na střeše je uplatněna kombinace několika materiálů (eternit, plech), takže bude nutné použít více typů nátěrových hmot. Tím se představí různé technologie nátěrů na jedné ploše.

V tomto případě se jedná o střechu s vysokým sklonem, takže bude třeba použít žebříky a lana. Představíme tak obtížnější postupy prácí. Jedná se o typizovaný domek ze 70. let (přesněji z roku 1975), kterých po Česku najdeme jistě mnoho, takže se v něm mohou najít i mnozí naši čtenáři.

Připraveno ve spolupráci s firmou Austis

Autor: Elena a Austis (text), archiv (foto)

Související články

Už žádné problémy s plochou střechou 7  fotek

Už žádné problémy s plochou střechou

Máte na garáži plochou střechu z asfaltových pásů? Stejná otázka platí i pro rodinné domy, kůlny, ale třeba i průmyslové areály a paneláky. Působí na ...


Získejte nátěr na vaši střechu 7  fotek

Získejte nátěr na vaši střechu

Nedávno jsme vám, milí čtenáři, slíbili řadu překvapení a nových akcí. Jejich kolo roztočila soutěž o nářadí a připravujeme další akce. Tentokrát bude ...


Vyhrajte nátěr střechy za jednu korunu. První kolo akce má vítěze 6  fotek

Vyhrajte nátěr střechy za jednu korunu. První kolo akce má vítěze

Nedávno jsme, milí čtenáři, vyhlásili akci, ve které jste mohli získat 25% slevu na nátěr vaší střechy nebo nátěr střechy za korunu. Čas běží jako div ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×