Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vyhrajte masivní dubovou podlahu FeelWood

Vyhrajte masivní dubovou podlahu FeelWood

Masivní dřevěné podlahy FeelWood - to je výjimečnost, originalita a osobitost. S masivní dřevěnou podlahou každý interiér rázem získá neotřelý punc elegance a jedinečnosti. Podlaha FeelWood vnese do vašeho domova poctivý kus přírody. Každé prkno je přesně opracováno z jednoho kusu masivního dřeva. Systém pero, drážka a mikrofázka umožňuje snadnou, časové nenáročnou a jednoduchou pokládku podlahy. A právě o takovou podlahu, vhodnou do každého interiéru, budeme dnes soutěžit. Cenu do soutěže věnovala společnost Serafin Campestrini, výrobce palubek SECA a masivních dřevěných podlah FeelWood.

reklama

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 11 m2 masivní dubové podlahy FeelWood. Podlaha je v dekoru dub natur, tmelená, jemně broušená a ošetřená dvěma vrstvami přírodního oleje. Cenu do soutěže věnovala společnost Serafin Campestrini s.r.o.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. A zároveň nám dáváte souhlas k využití vaší e-mailové adresy pro marketingové účely Českého Kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!

Správné odpovědi na soutěžní otázky naleznete na www.palubky-eshop.cz.

Cena, o kterou soutěžíte

11 m2 masivní dubové podlahy FeelWood.

Celomasivní dubová systémová podlaha Feel Wood v rozměru 21x137mm umožňuje pokládku celoplošným lepením i přibíjením (šroubováním) na rošt. 4x pero, drážka a mikrofázka. Podlaha je tmelená, jemně broušená a ošetřená dvěma vrstvami přírodního oleje.

Pozn.: v případě, že soutěžící potřebuje více metrů, není problém dokoupit podlahu s touto povrchovou úpravou.

Cena, o kterou soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 23. 3. 2016
Uzávěrka: 24. 4. 2016
Slosování výherce: 25. 4. 2016
Zveřejnění výherce: 28. 4. 2016
Odeslání cen: nejpozději do 28. 5. 2016

Termíny soutěže

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, společnosti Serafin Campestrini s.r.o. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Ceny rozesílá Serafin Campestrini s.r.o.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti Serafin Campestrini s.r.o.

Informace o partnerovi soutěže

Výroba širokého sortimentu hoblovaného dřeva od klasických profilů palubek, přes populární fasádní palubky, masivní dřevěné podlahy, až k sortimentu zahradního programu.

Více než 20 let pro vás vyrábíme široký sortiment hoblovaného dřeva od klasických profilů palubek, přes populární fasádní palubky, masivní dřevěné podlahy, až k stále oblíbenějšímu sortimentu zahradního programu. Díky osvědčeným pracovním postupům a přísným kontrolám kvality, jsme pro Vás zárukou spokojenosti.

Případná povrchová úprava/barvení je založena na vodní bázi – neškodící životnímu prostředí. Odpad při hoblování (hobliny) se do posledního kousku lisuje do certifikovaných dřevěných briket.

www.secacz.cz, www.palubky-seca.cz


Autor: Andrea (text), Serafin Campestrini s.r.o. (foto)

Klíčová slova:

Související články

Dřevěná podlaha FEEL WOOD - osobitá volba pro váš domov 9  fotek

Dřevěná podlaha FEEL WOOD - osobitá volba pro váš domov

Každý z nás vyznává svůj osobitý životní styl. Realizujeme sami sebe, své sny, představy a přání. Bydlení je nedílnou součástí našeho "JÁ". Volba p ...


Výherce masivní dubové podlahy FeelWood 2  fotek

Výherce masivní dubové podlahy FeelWood

Masivní dřevěné podlahy FeelWood - to je výjimečnost, originalita a osobitost. S masivní dřevěnou podlahou každý interiér rázem získá neotřelý punc ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×