Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vyhrajte lepicí pásky a další produkty tesa

Vyhrajte lepicí pásky a další produkty tesa

V seriálu článků o těsnění vám společnost tesa v minulých týdnech představila možnosti, jak chránit teplo domova a zároveň ušetřit nemalou částku za energie. Kromě gumového těsnění do oken a dveří, které nedovolí studenému vzduchu proudit do vašeho domova skrze škvíry, vám doma bude teplo i díky těsnícím specialitám jako je termoizolační fólie na okna nebo odrazová fólie za radiátory. O některé zmíněné produkty a mnoho dalších od společnosti tesa si nyní můžete zasoutěžit. Součástí výherního balíčků je výběr lepicích pásek pro různé příležitosti: opravné, montážní, kancelářské pásky, jakožto i dekorační háčky nebo již zmíněné těsnění a termoizolační fólie. Soutěžte a lepte!

reklama

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži je správně odpovědět na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 3 balíčky produktů od společnosti tesa.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. A zároveň nám dáváte souhlas k využití vašich kontaktů pro marketingové účely Českého Kutila.cz a partnera soutěže.

Správné odpovědi naleznete na stránkách www.tesa-tape.cz.

Ceny, o které soutěžíte

1. - 3. cena: 3 x Baliček produktů tesa

Součástí výherního balíčku jsou:

 • Montážní páska tesa® Powerbond Ultra Strong - Vhodná pro připevňování předmětů. Nosnost až do 100 kg / m pásky
 • tesa® Powerbond Mirror - Ideální pro lepení zrcadel a předmětů ve vlhkém prostředí, jako jsou např. koupelny
 • tesa® Powerbond Transparent - Vhodná pro lepení průhledných předmětů na průhledné povrchy, např. sklo.
 • Termoizolační fólie tesa®na okna - Po nalepení na rám okna vytvoří fólie izolační vzduchový polštář, který poskytuje izolaci odpovídající další skleněné tabuli. Omezuje rosení oken.
 • Silikonové těsnění tesamoll® - Utěsní mezery kolem oken nebo dveří od 1 do 7 mm.
 • Textilní opravná páska tesa® extra Power Universal - Ideální páska pro rychlé a snadné řešení oprav, upevnění, svazkování, značení a další použití
 • Instalatérská páska tesa® - Spolehlivě utěsní závity, šrouby, ventily, vodovodní kohoutky
 • Lepicí razítko tesa® - Představuje nový způsob rychlého, čistého a spolehlivého lepení papíru, kartonu, fotografií.
 • Lepicí páska s odvíječem tesafilm® Easy Cut - Průhledná kancelářská páska pro pevné lepení papíru
 • Dekorační háčky tesa Powerstrips® - Průhledné háčky pro zavěšení sezónních dekorací. Snadné připevňování i odstraňování bez poškození povrchu.
 • Velké lepicí proužky tesa Powerstrips® - Vhodné pro připevňování předmětů do 2 kg. Alternativa k vrtačce, kladivu a hřebíkům.
 • Plstěné samolepicí podložky proti poškrábání tesa® Protect - Podložky zabraňují poškrábání a usnadňují přesun předmětů po hladkých plochách.

Ceny, o které soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 30. 10. 2017
Uzávěrka: 20. 11. 2017
Slosování výherce: 21. 11. 2017
Zveřejnění výherce: 24. 11. 2017
Odeslání cen: nejpozději do 5. 12. 2017

Podmínky soutěže

 • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
 • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, tesa tape s.r.o. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
 • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
 • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
 • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
 • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti tesa tape s.r.o.
 • Výhry odesílá tesa tape s.r.o.

O partnerovi soutěže

Společnost tesa SE je jedním z předních světových výrobců a producentů samolepicích produktů a systémových řešení. Od roku 1941 je tesa® zastřešující značkou pro všechny samolepicí produkty všech skupin. Pod názvem tesa® je zahrnuta široká škála různých systémových řešeních pro průmysl a profesionální aplikace, jakožto téměř 300 produktů určených přímo pro koncové zákazníky.

Úspěšná historie značky tesa® začala neúspěšným pokusem o výrobu lepicího obvazu. V době, kdy lékárník Paul C. Beiersdorf pracoval na výrobě obvazu, převzal laboratoř v roce 1890 jeho kolega Oscar Troplowitz. Výsledkem jeho práce byla lepicí páska, která sice dobře držela, ale dráždila kůži, a tudíž byla nepoužitelná pro lékařské účely. Troplowitz nicméně neváhal a využil vlastnosti nové pásky. V roce 1896 uvedl na trh první technickou lepicí pásku. V současné době je tesa jedním z předních světových výrobců samolepicích produktů a systémových řešeních pro průmysl, řemeslníky a spotřebitele.


Fotogalerie k článku:

Autor: Pavla (text), tesa tape (text a foto)

Klíčová slova:

Související články

Aby pode dveřmi netáhlo 6  fotek

Aby pode dveřmi netáhlo

Když pode dveřmi táhne, začnou nás zábst nohy a potom je k rýmě jen chvilka. Hledáme bačkory anebo alespoň teplé ponožky. To je pravděpodobně nejrychl ...


Vyhráli jste lepicí pásky a další produkty tesa? 2  fotek

Vyhráli jste lepicí pásky a další produkty tesa?

V seriálu článků o těsnění vám společnost tesa v minulých týdnech představila možnosti, jak chránit teplo domova a zároveň ušetřit nemalou částku z ...


Háčky bez vrtání! Vysoká nosnost! 8  fotek

Háčky bez vrtání! Vysoká nosnost!

Rekonstrukce koupelen se ve většině případech neobjede bez výměny obkladů. Ty nejsou úplně levné, a proto si jistě rozmyslíme, jestli do nových dla ...


Kladívko, háčky a hřebíky nechte ve skříni 6  fotek

Kladívko, háčky a hřebíky nechte ve skříni

Chtějí si vaše děti pověsit na stěnu obrázky nebo plakát svého idolu? Dovolte jim to a nebojte se, že zničí stěnu dírkami po hřebíku. Kupte jim lepicí ...


Lepení stiskem tlačítka 5  fotek

Lepení stiskem tlačítka

Pokud pracujete na grafice či prezentacích v kanceláři nebo tvůrčím způsobem vylepšujete vlastní byt, často k sobě potřebujete lepit větší plochy a ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×