Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vyhrajte gril a další skvělé ceny od Mountfieldu!

Vyhrajte gril a další skvělé ceny od Mountfieldu!

Vůně masa se line vzduchem, grilovací sezóna je v plném proudu. Není nad to prožívat příjemné chvíle strávené u jídla na čerstvém vzduchu s rodinou nebo přáteli. Ještě nemáte gril nebo potřebujete nový? Nevadí, nyní máte šanci ho vyhrát se společností Mountfield. A jestliže už pravidelně pořádáte grilovací party pod širým nebem, pak se vám nejspíš budou hodit i další pomocníci v podobě šikovného příslušenství.

reklama

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti Mountfield.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Zároveň dáváte souhlas s využitím vaší e-mailové adresy pro marketingové účely Českého kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.mountfield.cz.

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: Plynový gril Char-Broil Smart

Jednoduchý, přesto výkonný plynový gril značky Char-Broil je vybaven dvěma výkonnými hořáky (výkon 7 kW). Díky kolům jej snadno přemístíte z jednoho místa na druhé. Kvalitní konstrukci doplňuje elektronické zapalování, ovládání výkonu pro každý hořák zvlášť a boční odkládací prostory. Komfort při grilování podporuje teploměr na poklopu a zadní mřížka pro rozpečení pečiva. Kompaktní rozměry (113 x 56 x 117 cm) předurčují tento model i pro využití na terasách.

Ceny, o které soutěžíte

2. cena: Nerezový set nářadí BBQ Char-broil a bukové prkénko BBQ

Všichni milovníci grilování ocení profesionální, vysoce kvalitní set nářadí. Nerezový set je složen z lopatky, kleští a vidlice. Pro servírování se vší parádou poslouží prkénko z masivního dřeva (rozměry 400 x 300 x 30 mm). Jeho ruční opracování dá vyniknout krásné kresbě bukového jádra. Povrch je napuštěn olejem z ostropestřce mariánského, díky jehož antioxidačním účinkům se na povrchu nedaří bakteriím ze zbytků připravovaných pokrmů.

Ceny, o které soutěžíte

3. cena: Naběračka s mašlovačkou a bavlněná rukavice na grilování Char-Broil, grilovací brikety 2,5kg

Bez čeho se grilování neobejde: Vynikající pomocník naběračkana marinádu smašlovačkou, která má gumové štětinky. Grilovací rukavice, která chrání před žárem a spálením. Grilovací briketypro přípravu výtečných grilovaných pokrmů.

Ceny, o které soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 1. 7. 2017
Uzávěrka: 31. 7. 2017
Slosování výherce: 1. 8. 2017
Zveřejnění výherce: 4. 8. 2017
Odeslání cen: nejpozději do 4. 9. 2017

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, Mountfield a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Cenu si výherce může vyzvednout na pobočce, popř. odvoz zajistí firma Mountfield.

O partnerovi soutěže

Společnost Mountfield působí na českém trhu od roku 1991 a je to největší specializovaný maloobchodní prodejce širokého sortimentu zahradní techniky, bazénů, zahradního nábytku a dalších potřeb pro zahradu.

V každém z prodejních center je pro vás připravena rozsáhlá nabídka špičkové zahradní techniky od renomovaných domácích a zahraničních výrobců (z EU a USA). Vybrat si můžete z velkého množství nejrůznějších typů nadzemních i zapuštěných bazénů a příslušenství k nim. Dále vám nabízíme kvalitní dřevěný zahradní nábytek, motorové pily, sněhové frézy, krbová kamna, atd. S veškerým prodejním sortimentem se můžete seznámit v prodejních centrech nebo na webových stránkách www.mountfield.cz.


Autor: Mountfield (text a foto), Pavla (text)

Klíčová slova:

Související články

Bazény na velké zahrady aneb co vše je k dostání… 8  fotek

Bazény na velké zahrady aneb co vše je k dostání…

Také vás napadlo, že byste si letos mohli na zahradu už konečně pořídit bazén? Jistě, můžete se do jeho výstavby podle nějakého kutilského návodu p ...


Gril Char Broil TRU Infrared a videotest Českého Kutila

Grilování na plynovém grilu se může zdát příznivcům ohníčku a praskajících větví i vůně kouře trošku "paďourské", ale je maximálně pohodlné a když ...

Výherci grilu a dalších skvělých cen od Mountfieldu 4  fotek

Výherci grilu a dalších skvělých cen od Mountfieldu

Vůně masa se line vzduchem, grilovací sezóna je v plném proudu. Není nad to prožívat příjemné chvíle strávené u jídla na čerstvém vzduchu s rodinou ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×