Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vyhrajte dvacetiprocentní slevu na nákup přívěsu

Vyhrajte dvacetiprocentní slevu na nákup přívěsu
Ať už máte domek nebo chalupu, jistě občas potřebujete něco někam přivézt a něco odvézt. Vlastní nákladní přívěs může vaše problémy vyřešit. Pokud o jeho pořízení uvažujete, zapojte se do naší soutěže s fimou VEZEKO a vyhrajte slevu 20% na nákup přívěsu.
reklama

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky. Poté budete zařazeni do losování o poukaz s 20-ti procentní slevou na nákup jednoho standardního přívěsu.

Při vyplňování soutěžního formuláře připojte také své jméno, příjmení, adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Dále souhlasíte s tím, že vaše údaje mohou být použity pro propagační účely Českého Kutila. Děkujeme!

Odpovědi na níže uvedené otázky naleznete na www.vezeko.cz.

Cena, o kterou soutěžíte

1. Cena: 20ti procentní slevou na nákup 1 ks standardního přívěsu dle vlastního výběru z modelových typů TRUMF, NP, DV, TITBIT, VARIO A1, VARIO A 2, VARIO B2. Nevztahuje se na přívěsy z akčních nabídek nebo již zlevněných ve výprodeji.

Cena, o kterou soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 19.9.2013
Uzávěrka: 19.10.2013
Slosování výherce: 21.10.2013
Zveřejnění výherce: 25.10.2013
Odeslání ceny: nejpozději do 25.11.2013

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, firmy VEZEKO s.r.o. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti VEZEKO s.r.o..
  • Po slosování bude cena výherci zaslána poštou.
  • Cenu odesílá VEZEKO s.r.o..

Informace o partnerovi soutěže

Výrobní program společnosti VEZEKO s.r.o. je zaměřen na výrobu a servis nákladních přívěsů různých kategorií a užitkových nástaveb nákladních automobilů.

VEZEKO s.r.o. zaměřuje svoji strategii na inovaci stávajících typů a na vývoj zcela nových produktů. Předností firmy je zakázková výroba, s níž je spjata vysoká odbornost pracovníků obchodně technického úseku, kteří jsou schopni flexibilně reagovat téměř na jakékoliv požadavky zákazníka.

Více informací o firmě a jejích produktech naleznete na www.vezeko.cz.


Autor: Denisa (text), VEZEKO (text a foto)

Klíčová slova:

Související články

Výherce dvacetiprocentní slevy na nákup přívěsu 2  fotek

Výherce dvacetiprocentní slevy na nákup přívěsu

Soutěž o slevu na nákup přívěsu již skončila a my vám dnes přinášíme správné odpovědi na soutěžní otázky a hlavně jméno vylosovaného výherce.


Jede Kudrna okolo Brna 8  fotek

Jede Kudrna okolo Brna

Popěvek o kolomazníkovi s vrzajícím kolečkem už patří historii. Nicméně s dnešním povídáním má společnou Moravu a převoz nákladů. Když totiž stavíte d ...


VEZEKO – přívěsy pro nejrůznější využití 13  fotek

VEZEKO – přívěsy pro nejrůznější využití

Loňský rok zahájila společnost VEZEKO výrobou několika novinek a zajímavých atypických přívěsů. Prohlédněte si malou ochutnávku toho, co umí zkonst ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×