Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/vyhrajte-drevenou-podlahu-feelwood): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
Vyhrajte dřevěnou podlahu FeelWood - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vyhrajte dřevěnou podlahu FeelWood

Vyhrajte dřevěnou podlahu FeelWood

FeelWood podlahy jsou výrazem obdivu k jedinečnosti a osobitosti dřeva. Každý kus podlahy je originál s nezaměnitelným vzhledem a do Vašeho interiéru dodá nefalšovaný kus přírody. Každé prkno je přesně opracované z jednoho kusu masivního dřeva. Pero a drážka, mikrofázka po všech stranách. Tento systém dovoluje rychlé a finančně úsporné položení naší dřevěné podlahy. A o jednu takovou podlahu budeme dnes soutěžit. Cenu totiž dodala společnost Serafin Campestrini, výrobce palubek SECA i podlah FeelWood.

reklama

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 11,187 m2 smrkové masivní dřevěné podlahy FeelWood, povrchově upravené přírodním olejem. Rozměry prken 19 x 135 x 1973 mm (tloušťka x šíře x délka). Podlaha je kartáčovaná a olejovaná.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách.A zároveň nám dáváte souhlas k využití vaší e-mailové adresy pro marketingové účely Českého Kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!

Odpovědi na uvedené otázky naleznete na www.palubky-eshop.cz
a na www.facebook.com/palubkyseca.

Cena, o kterou soutěžíte

11,187 m2 smrkové masivní dřevěné podlahy FeelWood 19 x 135 x 1973 mm s povrchovou úpravou kartáčování a olejování

Systémová podlaha severský smrk 19 x 135 mm v AB kvalitě olejovaná, je finální podlaha s povrchovou úpravou. Dopoledne položíte a odpoledne bydlíte!
Povrch je jemně broušený a opatřený kvalitním vytvrzovacím olejem, který zanechává teplý a prodyšný povrch podlahy FEEL WOOD, a zdůrazňuje její přirozenou krásu. Olej se snadno renovuje.

Pozn.: v případě, že soutěžící potřebuje více metrů, není problém dokoupit podlahu s touto povrchovou úpravou.

Cena, o kterou soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 12. 6. 2015
Uzávěrka: 19.7. 2015
Slosování výherce: 20. 7. 2015
Zveřejnění výherce: 24. 7. 2015
Odeslání cen: nejpozději do 24. 8. 2015

Termíny soutěže

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, firmy Serafin Campestrini s.r.o. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Ceny rozesílá Serafin Campestrini s.r.o.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti Serafin Campestrini s.r.o.

Informace o partnerovi soutěže

Výroba širokého sortimentu hoblovaného dřeva od klasických profilů palubek, přes populární fasádní palubky, masivní dřevěné podlahy, až k sortimentu zahradního programu.

Více než 20 let pro vás vyrábíme široký sortiment hoblovaného dřeva od klasických profilů palubek, přes populární fasádní palubky, masivní dřevěné podlahy, až k stále oblíbenějšímu sortimentu zahradního programu. Díky osvědčeným pracovním postupům a přísným kontrolám kvality, jsme pro Vás zárukou spokojenosti.

Případná povrchová úprava/barvení je založena na vodní bázi – neškodící životnímu prostředí. Odpad při hoblování (hobliny) se do posledního kousku lisuje do certifikovaných dřevěných briket.

www.secacz.cz, www.palubky-seca.cz

Informace o partnerovi soutěže
Autor: Pavla (text), Serafin Campestrini, s.r.o. (foto)

Klíčová slova:

Související články

Dřevěné podlahy jsou „in“, jejich obliba roste 12  fotek

Dřevěné podlahy jsou „in“, jejich obliba roste

Zatímco v minulém století bylo jednoznačným trendem pokládat na podlahy v domech a bytech linolea a koberce, v současnosti je zaznamenáván boom dře ...


Výherce dřevěné podlahy FeelWood 3  fotek

Výherce dřevěné podlahy FeelWood

FeelWood podlahy jsou výrazem obdivu k jedinečnosti a osobitosti dřeva. Každý kus podlahy je originál s nezaměnitelným vzhledem a do vašeho interié ...


Montáž dřevěné zahradní terasy 24  fotek

Montáž dřevěné zahradní terasy

Dřevěné terasy jsou nejen z optického hlediska ale také ze stavebně-ekologického hlediska nepřekonatelné – žádný div, že jsou jak v soukromém, tak i v ...


Perfektní podlahu z masivu dokážete položit sami 7  fotek

Perfektní podlahu z masivu dokážete položit sami

Kdo byl nucen určitou část života doma šlapat po PVC, linoleu a nebo laminátové plovoucí podlaze, nepochybně zatoužil mít podlahu z masivu. Tyto mater ...


Není dřevo jako dřevo 7  fotek

Není dřevo jako dřevo

Někdo objímá stromy a jiný z nich čerpá klid nasloucháním ševelení jejich listů. Koukat do zelena pak doporučují doktoři našim očím unaveným zíráním n ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×