Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vyhrajte dárky pro pány i dámy od Proteco

Vyhrajte dárky pro pány i dámy od Proteco

Která žena by se nechtěla nechat hýčkat? A protože naše soutěže jsou zaměřené většinou na mužskou část populace, firma PROTECO nářadí s.r.o. tentokrát poskytla výhry i pro dámy. Péče o pleť či ruce nebo odstraňovač žmolků budou kvalitním dárkem za přípravu vánoční atmosféry v rodině. A aby pánové nebyli ochuzeni, mohou vyhrát samozatmívací svářečskou kuklu nebo aku tavnou pistoli. A u vibračních reproduktorů při poslechu oblíbené hudby si může odpočinout každý. Stačí se zapojit do soutěže.

reklama

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 5 cen od společnosti PROTECO nářadí s.r.o.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Zároveň dáváte souhlas s využitím vaší e-mailové adresy pro marketingové účely Českého kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na www.proteco-naradi.cz.

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: PROTECO BEAUTY luxusní sada přístrojů pro péči o tělo a oblečení v hodnotě 2.000 Kč

Obsahuje následující přístroje: čistící set na pleť 4 v 1 zaručující hloubkové čištění pleti, zastřihovač nosních a ušních chloupků k docílení přesného, rychlého a bezpečného odstranění chloupků, sadu pro péči o nehty 5 v 1 pro trvalou a komfortní péči o Vaše nehty, dámský holicí strojek ideální pro holení nevzhledných chloupků, pinzetu s LED osvětlením a vestavěnými zrcátky pro efektivní zbavení se nežádoucích chloupků, masážní hřeben pro péči o Vaše vlasy a odstraňovač žmolků pro účinné odstranění žmolků a uzlíků z Vašeho oblečení.

Ceny, o které soutěžíte

2. cena: PROTECO P600E svářecí kukla samozatmívací v hodnotě 1.297 Kč

Svářecí kukla P600E chrání zrak i obličej. Je vhodná pro sváření i broušení. Umožňuje nastavení ztmavení filtru v hodnotách DIN 9 - 13. Precizní a komfortní hlavový kříž umožňuje vysokou variabilitu nastavení. Použitou koncepcí je vhodná pro tyto metody svařování: SMAW (MMA), MIG, TIG, MAG, SAW, PAC a PAW.

Ceny, o které soutěžíte

3. místo: PROTECO tavná akumulátorová pistole 7,2 V, 1300 mAh v hodnotě 1.297 Kč

Akumulátorová tavná pistole PROTECO je zařízení vyznačující se snadnou obsluhou a vysokou mobilitou. Své využití nalezne tento univerzální lepící přístroj při provádění oprav, výrobě dekorací, fixování vodičů v elektrotechnice, modelářství a mnoha dalších činnostech. Lepící pistole PROTECO je připravena k použití do 15 s od zapnutí. Touto pistolí slepíte rychle a pevně téměř všechny materiály.

 • 7,2 V Li-Ion akumulátor
 • kapacita baterie 1.300 mAh
 • minimální paměťový efekt
 • plně automatické nabíjení
 • tavná lepící tyčinka 7 mm
 • doba provozu 45 min.

Ceny, o které soutěžíte

4. místo: PROTECO R360 HiFi vibrační reproduktor/rádio černý v hodnotě 1.047 Kč

Vibrační reproduktor/rádio R360 HiFi černýpředstavuje ideální přístroj pro kvalitní reprodukci Vaší oblíbené hudby nebo mluveného slova a to přímo z mobilu, přehrávače, PC nebo notebooku prakticky kdekoli a kdykoli. Vibrační reproduktor/rádio R360 HiFi je tak předurčen pro cestování, prezentační akce, porady, nebo milovníky poslechu hudby v klidu domova.

 • široký rozsah využití
 • FM rádio s automatickým laděním stanic
 • možnost přehrávání z paměťové karty Micro SD
 • možnost přehrávání z externího zařízení pomocí jack 3,5 mm
 • komfortní dálkové ovládání s dosahem až 7 metrů

Ceny, o které soutěžíte

5. cena: PROTECO BEAUTY sada pro péči o pleť 9 v 1 v hodnotě 450 Kč

PROTECO sada pro péči o pleť 9 v 1 představuje velmi praktickou multifunkční sadu, kterou oceníte při péči o Váš obličej, ruce i chodidla. Sada obsahuje 9 variabilních nástavců sloužících ke komfortnímu a zejména trvalému ošetření Vašeho těla.

 • 9 nástavců pro poskytnutí komplexní péče o Vaše tělo
 • všechny nástavce jsou voděodolné a lehce udržovatelné
 • snadné a intuitivní ovládání
 • ideální pro každý typ pleti
 • 2x AA baterie (není součástí balení)

Ceny, o které soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 30. 11. 2015
Uzávěrka: 3. 1. 2016
Slosování výherce: 4. 1. 2016
Zveřejnění výherce: 7. 1. 2016
Odeslání cen: nejpozději do 7. 2. 2016

Podmínky soutěže

 • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
 • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, PROTECO nářadí s.r.o. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
 • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
 • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
 • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
 • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti PROTECO nářadí s.r.o.
 • Výhry odesílá PROTECO nářadí s.r.o.

O partnerovi soutěže

Firma byla založena 7.9.1992 pod názvem AZ-SATELIT s.r.o. se zaměřením na velkoobchodní činnost, kdy distribuovala nářadí a nástroje do obchodních sítí po celé České republice. V roce 2011 došlo ke změně názvu firmy na PROTECO nářadí s.r.o., což bylo reakcí na situaci na trhu, kde se značka stala stále častěji vyhledávaným zdrojem nabídky a poptávky. V roce 2013 se rozhodla více se zaměřit na konečné zákazníky.

Zabývá se velkoobchodním prodejem aku, elektrického, stavebního, svářecího i pneumatického nářadí, nástrojů a železářského zboží. Nabízí svítilny, frézy, hliníkové žebříky, navijáky, kartáče, plachty, řemeny, schůdky či svěrky. Najdete zde i pily, hadice, grily a sekery či zahradní techniku.

www.proteco-naradi.cz


Autor: Pavla (text), Proteco (foto)

Klíčová slova:

Související články

Výherci dárků pro pány i dámy od Proteco 6  fotek

Výherci dárků pro pány i dámy od Proteco

Která žena by se nechtěla nechat hýčkat? A protože naše soutěže jsou zaměřené většinou na mužskou část populace, firma PROTECO nářadí s.r.o. tentok ...


Patro – 1. díl 16  fotek

Patro – 1. díl

Vestavné zvýšené patro pomůže snadno vyřešit místo pro postel, která by na zemi zabírala příliš mnoho místa. Prostor pod patrem pak může posloužit jak ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×