Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vyhlášení vítěze soutěže s Fortelockem se posunulo

Vyhlášení vítěze soutěže s Fortelockem se posunulo

Milí čtenáři, určitě ti z vás, kteří soutěžili o novou podlahu, dnes netrpělivě otvírali naše stráky a hledali jméno výherce. Pořadatelská firma si vyžádala ještě trochu času na konečné rozhodnutí, protože nešlo jen o odpvědi v soutěži, ale také o fotografie případné výměny, mějte tedy, prosím, strpení do příštího týdne.

reklama

Vaším úkolem bylo odpovědět na soutěžní otázku a poslat fotografie prostoru, kde by se vítězná podlaha realizovala. K tomu jste měli ještě přidat pár řádek o tom, proč bychom měli vybrat právě vás. Porota z firmy Fortemix, která výhru do soutěže dodává, si vyžádala ještě trochu času na vyhodnocení a také na to, aby si mohla ověřit, zda je podlaha ve vybraném prostoru realizovatelná. Jméno výherce vám prozradíme ve středu 7.6.2017.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásné skoroletní dny.

Autor: Petra (text a foto)

Související články

Soutěž o novou podlahu – Až 25 m<sup>2</sup> zcela zdarma a zbylé metry za super cenu 13  fotek

Soutěž o novou podlahu – Až 25 m2 zcela zdarma a zbylé metry za super cenu

Má vaše stará betonová podlaha už ta nejlepší léta za sebou? Zvažujete její rekonstrukci? Nebo sháníte podlahu do pronajatých prostor – dílen, skla ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×