Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výherci zahradních topidel ETNA

Výherci zahradních topidel ETNA
Těšíte se, že se ohřejete během chladných večerů strávených na zahradě pod pergolou díky zahradnímu topidlu ETNA, které do naší soutěže věnovala firma MEVA? Odpovídali jste na tři soutěžní otázky a jste zvědaví, zda vás odborná porota vylosovala? To se dozvíte právě dnes.
reklama

Výherci soutěže

Zahradní topidlo ETNA:
Venkovní propanbutanové topidlo (nerez či lakované provedení). Topidlo je vybaveno kolečky pro snadné přemisťování. Je dodáváno včetně regulátoru tlaku a hadice. Topidlo je vybaveno POJISTNÝM VENTILEM, který při pádu uzavře přívod plynu!

Výkon (kW) – 13
Váha (kg) – 22,8
Rozměry (š x h x v) - 2200 x 800

1. cena: Zahradní tepidlo ETNA nerez – TZ 02002 (nerez provedení)

výherce: Milan Hlobil, Spálené Pořící

2. a 3. cena: Zahradní tepidlo ETNA nerez – TZ 02001 (lakované provedení)

výherci: Olda Spáčil, Křenovice a Daniela Ostatková, Chvalčov

Výhercům gratulujeme!

Pokud chcete zkusit štěstí v jiné soutěži, zkuste se podívat na naše stránky a najít mezi nimi tu, která nabízí cenu užitečnou právě pro vás.

Předání výhry

Výhry budou zaslány poštou, a to nejpozději do 6. 11. 2009. Výhry rozesílá partner soutěže, firma MEVA.

Informace o partnerovi soutěže

Společnost MEVA Roudnice nad Labem

MEVA je tradiční strojařskou firmou. Pod svým názvem funguje od roku 1898, takže již oslavila 110 let výročí. Za tuto dobu prošla mnoha strukturálními a organizačními změnami od soukromé akciové společnosti přes národní podnik, statní podnik a po revoluci opět na soukromou akciovou společnost.

Vyrobní sortiment:
Každý možná zná od společnosti Meva tradiční kempingové propanbutanové vařiče na 2kg lahve, ať již ve stolní variantě Lipno, Sport nebo přímo na lahev Solo, Picamp a Táborák. Tyto výrobky dodává společnost Meva na evropský trh již 40 let! Pro kutily vyrábí Meva velice populární pájecí a opalovací soupravy, které určitě najdou uplatnění v každém domě či chalupě. Jejich užití je opravdu velmi široké! V posledních letech výrazně rozšířila společnost Meva sortiment o grily, teplomety, kartušový program, různé druhy topidel a teplogenerátorů.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.meva.cz.

Autor: Erika (text), MEVA a Pavel Zeman (foto)

Související články

Skončila soutěž o zahradní topidlo ETNA 3  fotek

Skončila soutěž o zahradní topidlo ETNA

Večery jsou už chladnější a nevlídnější. Pokud rádi trávíte volný čas se svými blízkými na své zahrádce, pod pergolou či na terase, určitě jste se zap ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×