Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výherci těsnění do oken a dveří tesamoll

Výherci těsnění do oken a dveří tesamoll

Sluneční paprsky již nemají na podzim takovou sílu, aby vyhřály váš domov. K tomu se přidává studený vítr, který si najde v domě každou mezeru, kudy by vás přišel navštívit. Špatně těsnící okna nebo dveře znamenají únik tepla a tudíž vyšší náklady za vytápění a energie. Nápravu můžete přitom sjednat velmi jednoduše a levně. Těsnící výrobky tesamoll zastavují chlad a drží vás v teple, čímž vám zároveň i šetří vaše peníze. V naší soutěži jste mohli vyhrát těsnění do oken a dveří tesamoll.

reklama

Co bylo vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bylo odpovědět správně na tři soutěžní otázky. Pak už stačilo, aby se na vás usmálo štěstí a stali jste se jedním z pěti vylosovaných výherců, kteří od nás obdrží kvalitní těsnění tesamoll na okna a dveře a těsnící kartáčovou lištu pod dveře. Navíc jsme pro dalších 5 soutěžících, kteří zašlou svoji správnou odpověď jako 10., 100., 300., 500. a 1000. v pořadí, připravili cenu v podobě kartáčové lišty pod dveře Standard.

Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Zároveň dáváte souhlas s využitím vaší e-mailové adresy pro marketingové účely Českého kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.tesa-tape.cz.

Správné odpovědi na soutěžní otázky

Jak velkou mezeru utěsní gumové těsnění tesamoll D-profil
správná odpověď: 3 až 7 mm

Jaká je životnost silikonového těsnění Premium Flexible?
správná odpověď: 15 let

V jakém rozměru je nabízena tesamoll odrazová fólie za radiátor?
správná odpověď: 100 cm x 70 cm

Ceny, o které jste soutěžili a vylosovaní výherci

1. místo: Gumové těsnění tesamoll, E-profil, 100 m + Kartáčová lišta pod dveře Standard
Vylosovaný výherce: Karel Bělák, Valašské Klobouky

2. - 3. místo: Gumové těsnění tesamoll, D-profil, 25 m + Kartáčová lišta pod dveře Standard
Vylosovaní výherci:
Peter Ujhelyi, Nové Zámky
Jarmila Hortová, Nové Strašecí

4. - 5. místo: Gumové těsnění tesamoll, P-profil, 6 m
Vylosovaní výherci:
Adam Holý, Beroun
Lenka Kašparová ml., Rtyně v Podkrkonoší

Výhra pro 5 soutěžících, kteří zašlou svoji správnou odpověď jako 10., 100., 300., 500. a 1000. v pořadí: Kartáčová lišta pod dveře Standard

Jarka Nováková, Tuřany u Slaného
Štěpánka Pětivoká, Hradec Králové
Renata Červenková, Praha
Věra Bajgarová, Praha
pozn. redakce: Tisící výherce nebyl určen.

Gumové těsnění tesamoll: Samolepicí snadno použitelné těsnění pro okna a dveře. Vysoce kvalitní profily odolávají povětrnostním podmínkám, UV záření a ozonu. Snadná aplikace a upevnění bez šroubů a hřebíků. Vysoká odolnost vůči teplotám od -50°C do +60°C. Dle velikosti mezer, které potřebujete utěsnit, vybíráte mezi E, P a D profilem.

Kartáčová lišta pod dveře tesamoll Standard: Samolepicí kartáčová lišta pod dveře Standard chrání před průvanem, chladem a prachem. Vysoce kvalitní nylonové štětiny zaručují dokonalé utěsnění mezery pod dveřmi.

Termíny soutěže

Start: 2. 11. 2016
Uzávěrka: 27. 11. 2016
Slosování výherce: 28. 11. 2016
Zveřejnění výherce: 29. 11. 2016
Odeslání cen: nejpozději do 9. 12. 2016

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, tesa tape s.r.o. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti tesa tape s.r.o.
  • Výhry odesílá tesa tape s.r.o.

O partnerovi soutěže

Společnost tesa SE je jedním z předních světových výrobců a producentů samolepicích produktů a systémových řešení. Od roku 1941 je tesa® zastřešující značkou pro všechny samolepicí produkty všech skupin. Pod názvem tesa® je zahrnuta široká škála různých systémových řešeních pro průmysl a profesionální aplikace, jakožto téměř 300 produktů určených přímo pro koncové zákazníky.

Úspěšná historie značky tesa® začala neúspěšným pokusem o výrobu lepicího obvazu. V době, kdy lékárník Paul C. Beiersdorf pracoval na výrobě obvazu, převzal laboratoř v roce 1890 jeho kolega Oscar Troplowitz. Výsledkem jeho práce byla lepicí páska, která sice dobře držela, ale dráždila kůži, a tudíž byla nepoužitelná pro lékařské účely. Troplowitz nicméně neváhal a využil vlastnosti nové pásky. V roce 1896 uvedl na trh první technickou lepicí pásku. V současné době je tesa jedním z předních světových výrobců samolepicích produktů a systémových řešeních pro průmysl, řemeslníky a spotřebitele.

Autor: Pavla (text), tesa tape (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Soutěž o těsnění do oken a dveří tesamoll 5  fotek

Soutěž o těsnění do oken a dveří tesamoll

Sluneční paprsky již nemají na podzim takovou sílu, aby vyhřály váš domov. K tomu se přidává studený vítr, který si najde v domě každou mezeru, kud ...


Snižte si náklady na vytápění a zároveň zůstaňte v teple 7  fotek

Snižte si náklady na vytápění a zároveň zůstaňte v teple

Náklady na vytápění domova v zimních měsících jsou dost vysoké na to, abychom teplo nechávali bez povšimnutí unikat ze svých domácností. A není nut ...


Věšení bez skob a hřebíků 9  fotek

Věšení bez skob a hřebíků

Potřebujete pověsit zrcadlo rychle a bez vrtání? Použijte kvalitní oboustrannou pásku a zrcadlo skládané z dílů. Věšení bez hřebíků je tak snadné. ...


Vychytávky pro balení vánočních dárků 8  fotek

Vychytávky pro balení vánočních dárků

Balení vánočních dárků je pro některé radost, pro jiné noční můra. Abychom se ale nepřipravili o moment překvapení, dárky je zabalit potřeba. Připr ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×