Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výherci soutěže s Ceysem o montážní lepidla Montack

Výherci soutěže s Ceysem o montážní lepidla Montack
Správné odpovědi na soutěžní otázky znáte z minulého článku. Losování provedla odborná porota podle pravidel soutěže a nezbývá tedy než vyhlásit jména deseti výherců kufříků plných výrobků značky Montack. Podívejte se tedy, zda najdete také své jméno na výherní listině.
reklama

Výherci soutěže

Odborná porota vylosovala ze správných odpovědí těchto
deset výherců, jejichž jména uvádíme pro přehlednost v abecedním pořádku:

Brzica Karel, Rokytnice u Prerova
Jakubíčková Irena, Strážnice
Janura Milan, Bělá pod Bezdězem
Jarský David, Strážnice
Kibus Petr, Poděbrady
Petříček Jan, Hartvíkovice
Sedláková Jana, Praha 10
Šabková Martina, Plzeň
Vlk Petr, Opava

Výhercům GRATULUJEME. Ostatní mohou zkusit štěstí v některé z našich dalších soutěží.

Ceny, o které jste soutěžili

Společnost Marca CZ věnovala do soutěže deset balíčků, které budou obsahovat:

 • Kufřík
 • MONTACK EXPRESS páska
 • MONTACK EXPRESS tuba
 • MONTACK EXPRESS

  • Popis cen:

   MONTACK EXPRESS páska
   je oboustranná lepicí páska s extrémní počáteční lepicí silou a s vysokou konečnou odolností. Je vhodná pro připevnění všech materiálů, porézních i neporézních, na různé druhy podkladů, hladké i lehce zdrsněné, v interiéru i exteriéru. Odolává změnám teplot a vlhkosti.

   Je vhodná pro jednoduché, čisté a okamžité připevňování nekonečné řady předmětů: kabelová vedení, označování, identifikační štítky, bezpečnostní systémy, elektrické rozvaděče, obklady, desky, zrcadla, věšáky, koupelnové a kuchyňské doplňky apod.

   MONTACK EXPRESS tuba
   je rychlé montážní lepidlo určené pro stálé lepení všech typů materiálů na různé povrchy. Okamžité počáteční přilnutí spojů díky přímému lepení bez nutnosti odvětrávání. Maximální univerzálnost. Je vhodné pro všechny typy povrchů: porézní a neporézní plochy, jemné plochy, vlhké plochy.

   Má výbornou přilnavost, velkou vyplňovací schopnost, je ideální pro interiér i exteriér, zaručuje okamžité lepení, vhodná je pro vertikální aplikaci.

   Použití: panely, obložky, sokly, věšáky, háčky, doplňky, rámečky, tapety, štíty, atd.   MONTACK EXPRESS
   je rychlé montážní lepidlo určené pro upevňování jakéhokoliv druhu materiálu na různé podklady. Poskytuje okamžité počáteční přilnutí a konečnou vysokou odolnost spojů. Má výborné vyplňovací schopnosti umožňující použití i na nerovné povrchy. Je odolný proti vlhkosti. Lepí rychle, pevně a trvale. Využití v interierech i exterierech. Upevňuje dřevěné panely nebo desky a jiné stavební materiály určené pro obklady stěn, profily, podstavce, obrubníky, příčky, lišty, překlady, dlaždičky, elektrické krabice a skříně, věšáky, atd. na dřevo, sádru, cement, beton, cihlu, kov, plast, aj. Není vhodný na lepení zrcadel, pěnového polystyrenu, polystyrenu, polyprophylenu, teflonu a velmi jemných plastů. Při lepení plastů se doporučuje udělat zkoušku.

   Informace o partnerovi soutěže

   Společnost MARCA CZ s.r.o., je součástí mezinárodního holdingu GRUPO AC Marca se sídlem v Barceloně. Společnost, která byla založena v roce 1922 jako rodinná firma, se zabývala výrobou barev na textil Iberia. Postupem doby zařazovala do svého portfolia další značky a vyvíjela i zcela nové.

   V současné době se zabývá výrobou a distribucí více než patnácti druhů značek. Hlavní činností společnosti je distribuce zboží v segmentu pracích prášků, čisticích prostředků, přípravků na mytí nádobí, čisticích prostředků na WC, barev na textil, přípravků na ošetřování obuvi, jakož i kosmetiky, lepidel a tmelů. Je výhradním distributorem německé firmy DELTA PRONATURA a WERNER a MERTZ a také španělské firmy INSTITUTO NATURVITA.

   Celý sortiment najdete na internetových stránkách www.marcacz.cz.

   Autor: Erika (text), Marca CZ (text a foto), PePa (foto)

   Související články

   Hrajeme s Ceysem o montážní lepidla Montack 7  fotek

   Hrajeme s Ceysem o montážní lepidla Montack

   V domácnosti je každou chvíli potřeba něco přilepit, opravit. Ideální je mít doma v zásobě pomocníky typu montážní lepidlo nebo lepicí páska. A pokud ...


   Skončila soutěž s Ceysem o montážní lepidla Montack 7  fotek

   Skončila soutěž s Ceysem o montážní lepidla Montack

   V domácnosti je každou chvíli potřeba něco přilepit, opravit. Ideální je mít doma v zásobě pomocníky typu montážní lepidlo nebo lepicí páska. A pokud ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×