Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výherci soutěže s Baumitem

Výherci soutěže s Baumitem
Losování výherců proběhlo 18. března, takže už známe jména tří výherců, kteří obdrží od společnosti Baumit, partnera naší soutěže, tři dárkové balíčky.
reklama

Výherci soutěže

Odborná porota firmy Baumit vylosovala tyto tři výherce:

Vladimír Lajdolf, Ostrava-Kunčičky
Lucie Buriánková,Varnsdorf
Radomíra Jurčíková, Havířov

Výhercům blahopřejeme a těm, kdo neuspěli, můžeme jen poradit, aby zkusili své štěstí v některé z našich dalších soutěží, kde je pro ně připravena spousta zajímavých cen.

Cena, o kterou jste soutěžili

Baumit věnoval do soutěže tři sety v hodnotě 1000 korun, které budou obsahovat:

  • cyklistickou kabelu SALEWA
  • triko Baumit
  • diář Baumit 2010

Předání cen

Ceny budou výhercům odeslány poštou.
Výhry odesílá partner soutěže, firma Baumit.

Informace o partnerovi soutěže

Popis činnosti firmy:
Výrobky značky Baumit tvoří ucelený výrobní program stavebních materiálů a technologií, které se používají zejména v profesionální stavební praxi. Baumit, spol. s r.o. byl založen roku 1992 v Praze jako výhradní dodavatel a distributor stavebních hmot značky Baumit pro Českou republiku. Společnost měla a má zastoupení po celé republice, vybudovala si také pevné místo v sítích předních stavebních obchodníků a významných stavebních firem.

V roce 1998 byla v České republice zahájena výroba pastózních probarvených fasádních barev a omítek. Moderní technologická zařízení splňují nejpřísnější ekologická kritéria. Ve výrobně v Brandýse, stejně jako v ostatních Baumit výrobnách v Evropě, jsou míchány špičkové materiály s jedinečnými vlastnostmi. V případě potřeby je běžným standardem domíchání přesně shodného odstínu s již dříve zakoupenými výrobky nebo namíchání odstínu podle individuálního přání zákazníka.

V roce 2003 společnost Baumit v České republice posílila své postavení. Po převzetí firmy Bayosan počátkem roku 2003 získala v Praze-Čakovicích vlastní výrobní základnu pro suché maltové, omítkové a betonové směsi. Spojením výrobkových řad Baumit a Bayosan se vytváří nevídané možnosti pro zdění, omítání, sanace, renovace i zateplování. Obě firmy již dříve představovaly každá ve své oblasti technickou a kvalitativní špičku (Baumit především jako specialista č. 1 v zateplování a Bayosan jako významný hráč v sanacích).

Služby a produkty:
Výrobky značky Baumit tvoří ucelený výrobní program stavebních materiálů a technologií, které se používají zejména v profesionální stavební praxi. Uplatnění nalézají jak na novostavbách, k sanaci a rekonstrukci historických budov, tak také k dodatečné tepelné izolaci všech typů budov stejně jako při barevném řešení fasád. Kvalita materiálů značky Baumit vychází z dlouhodobých zkušeností rakouské mateřské společnosti.

Více informací na www.baumit.cz.

Autor: Erika (text), Baumit (text a foto)

Související články

Zateplení domu 3  fotek

Zateplení domu

Postavit dům, zasadit strom a.. zateplit fasádu. Tak zní novodobé poslání snad každého kutila. Pouhých 15 % nákladů na provoz domu jsou výdaje na elek ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×