Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výherci soutěže o výrobky značky UHU

Výherci soutěže o výrobky značky UHU
Odborná porota firmy Z-TRADE, která je distributorem výrobků značky UHU, vylosovala ze správných odpovědí 10 výherců. Dnes se můžete podívat, jestli jste mezi nimi také vy.
reklama

Výherci soutěže

Odborná porota vylosovala těchto 10 výherců:

1. až 3. cena:

Fukárek Milan, Liberec 4
Vytiska Radek, Letohrad
Vytiska Vlastislav, Letohrad

4. až 10. cena:
Kovalová Jana, Rtyně v Podkrkonoší
Kašpar Karel, Rtyně v Podkrkonoší
Fantová Lenka, Červený Kostelec
Kašparová Lenka, Rtyně v Podkrkonoší
Kovalová Petra, Rtyně v Podkrkonoší
Fanta Michal, Červený Kostelec
Svobodová Šárka, Rtyně v Podkrkonoší

Všem gratulujeme! A pokud jste neuspěli, zkuste své štěstí v některé z našich dalších soutěží, kde jsou pro vás připraveny zajímavé ceny.

Ceny, o které jste soutěžili

1. až 3. cena:

UHU vytlačovací pistole na kartuše s patentovaným systémem uchycení pouze za spodní část kartuše – ideální pro vaši práci. Montážní lepidlo UHU DEKOR pro interiéry. Model balsového letadla GRAUPNER včetně lepidla.

Sada lepidel pro profi lepení, hobby i zábavu:
  • lepidlo nové generace UHU alleskleber SUPER pro všechny druhy oprav a lepení
  • stále lepicí plastelína UHU patafix pro mnoho způsobů použití
  • UHU stic lepicí tyčinka
  • UHU glitrová lepidla pro dekorování vašich výtvorů

4. až 10. cena

Sada lepidel pro profi lepení, hobby i zábavu:
  • lepidlo nové generace UHU alleskleber SUPER pro všechny druhy oprav a lepení
  • stále lepicí plastelína UHU patafix pro mnoho způsobů použití
  • UHU stic lepicí tyčinka
  • UHU glitrová lepidla pro dekorování vašich výtvorů

Předání cen

Ceny budou výhercům zaslány poštou, a to nejpozději do 31. 12. 2009. Ceny odesílá partner soutěže, firma Z-TRADE.

Informace o partnerovi soutěže

Posláním firmy Z-TRADE, s. r. o., Broumov je distribuce a obchod se spotřebním zbožím ve vynikající kvalitě, za odpovídající cenu a s dokonalým servisem pro zákazníky. Firma Z-TRADE se soustředí především na oblast lepidel, tmelů a svíček. Pro oblast lepidlech již řadu let působí jako oficiální zástupci několika zahraničních firem. Je to například výhradní zastoupení singapurské firmy ALTECO, distributor nizozemského producenta lepidel BISON a německé firmy UHU. Na český trh dodává i novou řadu vlastních lepidel SAMSON. Neméně důležitým prodejním artiklem jsou již řadu let parafínové a ostatní svíčky – s nabídkou produktů od předních evropských výrobců – především německé firmy K.C.B Interlight.

Spolupracuje s producenty z Belgie, Holandska, Velké Británie, Polska, Číny a České republiky. V roce 2001 se firma stala výhradním zástupcem americké firmy YANKEE CANDLE pro ČR. Takto bohatý výběr rozhodně řadí firmu Z-TRADE mezi české obchodníky s nejširší sortimentní nabídkou v těchto oblastech.

Třetí oblastí prodeje je tzv. sezonní zboží. Rovněž zde se svou nabídkou vánočních dekorací, aromaterapie, lampových olejů, vonných svíček, svícnů a podobného zboží firma vymyká běžnému průměru. Sortiment každoročně doplňuje o další skupiny produktů žádaných svými obchodními partnery.

Firma Z-TRADE, s. r. o., byla založena v březnu 1992 jako společný projekt bratrů Vladimíra, Zdeňka a Zbyška Zálišových. Jedná se tedy o ryze českou firmu s výraznou orientací na klienta. Rádi vám zašlou nabídku nebo vás navštíví prostřednictvím obchodního zástupce, a to po celém území České republiky. Distribuce je jednou ze silných stránek této společnosti a několik desítek jejich nákladních aut s výrazným designem jistě neujde vaší pozornosti. Jsou kdykoli připraveni vyhovět vašim požadavkům.

Autor: Erika (text), Z-TRADE (text a foto)

Související články

Ach, ty česká závisti 1  fotek

Ach, ty česká závisti

Dobrý den, milí kutilové. Za redakci musím vstoupit do velmi živé diskuse, v níž jsme byli nařčeni z nekalostí při soutěžích a losování. Jsem moc rád, ...


O lepidle věděla své i Popelka 6  fotek

O lepidle věděla své i Popelka

Lepidla hrají v našich domácnostech důležitou roli. Třeba taková Popelka díky střevíčku, přilepenému na schod, získala dobře postaveného a společensky ...


Soutěž o výrobky značky UHU 4  fotek

Soutěž o výrobky značky UHU

Talíř vám vypadl z rukou a uštípl se mu okraj. Syn za vámi přišel s důležitým úkolem – slepit ulomené rameno jeřábu. Dcerka ráda tvoří různé ozdůbky a ...


Skončila soutěž o výrobky značky UHU 4  fotek

Skončila soutěž o výrobky značky UHU

Talíř vám vypadl z rukou a uštípl se mu okraj. Syn za vámi přišel s důležitým úkolem – slepit ulomené rameno jeřábu. Dcerka ráda tvoří různé ozdůbky č ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×