Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výherci soutěže o těsnění do oken a dveří, které vám ušetří peníze

Výherci soutěže o těsnění do oken a dveří, které vám ušetří peníze

Chladnější část roku je spojena s vyššími náklady za vytápění a energie. Když navíc máte špatně těsnící okna nebo dveře, tak se vám peníze rozkutálí ani nevíte jak. Řešení je přitom velmi jednoduché. Výrobky tesamoll® zastavují chlad a drží vás v teple, čímž vám zároveň i šetří vaše peníze. Využili jste jedinečné šance a zapojili se do soutěže právě o těsnění do oken a dveří tesamoll®? Pak dnes můžete své jméno najít mezi šťastnými výherci.

reklama

Co bylo vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bylo odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté jste byli zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti tesa tape. Další 3 ceny obdrží ti soutěžící, kteří zašlou svoji správnou odpověď jako 50., 200. a 500. v pořadí.Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. A zároveň nám dáváte souhlas s využitím e-mailové adresy pro marketingové účely Českého kutila.cz a partnera naší soutěže. Děkujeme!

Odpovědi na soutěžní otázky naleznete na www.tesa-tape.cz.

Správné odpovědi na soutěžní otázky

Kolik ročních nákladů za energie vám ušetří silikonové těsnění na okna a dveře Premium Flexible?
správná odpověď: 40 %

Jak velké mezery utěsní dvojitá role pod dveře?
správná odpověď: 22 mm

Termoizolační fólie na okna zastavuje chlad. Jaká je její další výhoda?
správná odpověď: Omezuje kondenzaci oken

Ceny, o které jste soutěžili a vylosovaní výherci

1. - 3. místo: Sada gumového těsnění a kartáčová lišta pod dveře

Gumové těsnění, E-profil, 100 m
Tesamoll® gumové těsnění, E-profil je samolepicí snadno použitelné těsnění na okna a dveře. Je odolné vůči počasí, UV záření a ozonu. Utěsní mezery od 1 do 3,5 mm. Odolává teplotám od -50 °C do + 60°C. Je otíratelné hadříkem a velmi snadno se aplikuje. Jeho životnost je 8 let.

Kartáčová lišta pod dveře Comfort
Samolepicí kartáčová lišta pod dveře Comfort chrání před průvanem, chladem a prachem. Díky vestavěnému kartáči s pružinou (teleskopem) je vhodná i pro nerovné povrchy, parkety, PVC a laminátové či dřevěné podlahy. Utěsní mezery do 15 mm. Její životnost je 8 let. Délka 1 m (možno upravit na požadovanou velikost).

Vylosovaní výherci:
Barbora Hrbáčková, Jihlava
Petr Vlk, Opava
Petr Večeř, Úpice

4 - 6. místo: Kartáčová lišta pod dveře Comfort

Tuto výhru získávají tři soutěžící, kteří zašlou svoji správnou odpověď jako 50., 200. a 500. v pořadí.

Samolepicí kartáčová lišta pod dveře Comfort chrání před průvanem, chladem a prachem. Díky vestavěnému kartáči s pružinou (teleskopem) je vhodná i pro nerovné povrchy, parkety, PVC a laminátové či dřevěné podlahy. Utěsní mezery do 15 mm. Její životnost je 8 let. Délka 1 m (možno upravit na požadovanou velikost).

Výherci:
Lenka Koucká, Mikulčice
Klára Vráblíková, Praha
Petra Kotnourová, Bystřice nad Pernštejnem

Termíny soutěže

Start: 29. 10. 2015
Uzávěrka: 29. 11. 2015
Slosování výherce: 30. 11. 2015
Zveřejnění výherce: 3. 12. 2015
Odeslání cen: nejpozději do 3. 1. 2016

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, tesa tape a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti tesa tape.
  • Výhry odesílá tesa tape.

O partnerovi soutěže

Společnost tesa SE je jedním z předních světových výrobců a producentů samolepicích produktů a systémových řešení. Od roku 1941 je tesa® zastřešující značkou pro všechny samolepicí produkty všech skupin. Pod názvem tesa® je zahrnuta široká škála různých systémových řešeních pro průmysl a profesionální aplikace, jakožto téměř 300 produktů určených přímo pro koncové zákazníky.

Úspěšná historie značky tesa® začala neúspěšným pokusem o výrobu lepicího obvazu. V době, kdy lékárník Paul C. Beiersdorf pracoval na výrobě obvazu, převzal laboratoř v roce 1890 jeho kolega Oscar Troplowitz. Výsledkem jeho práce byla lepicí páska, která sice dobře držela, ale dráždila kůži, a tudíž byla nepoužitelná pro lékařské účely. Troplowitz nicméně neváhal a využil vlastnosti nové pásky. V roce 1896 uvedl na trh první technickou lepicí pásku. V současné době je tesa jedním z předních světových výrobců samolepicích produktů a systémových řešeních pro průmysl, řemeslníky a spotřebitele.

Autor: Pavla (text), tesa tape (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Soutěž o těsnění do oken a dveří, které vám ušetří peníze 4  fotek

Soutěž o těsnění do oken a dveří, které vám ušetří peníze

Chladnější část roku je spojena s vyššími náklady za vytápění a energie. Když navíc máte špatně těsnící okna nebo dveře, tak se vám peníze rozkutál ...


Termoizolační fólie na okna šetří peníze a zlepšuje pohodu domova 5  fotek

Termoizolační fólie na okna šetří peníze a zlepšuje pohodu domova

Spočítali jste si již, kam se rozkutálí vaše výplata? Dalo by se říci, že ve většině domácností se utratí největší částka za jídlo a hned po něm tvoří ...


Tesa pro motoristy 11  fotek

Tesa pro motoristy

Než se z dřív posmívaného vozítka značky Trabant stal dnes bezmála kultovní automobil a ceněný sběratelský předmět, byla často terčem vtipů jeho karos ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.



© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×