Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výherci soutěže o světlo pro váš domov

Výherci soutěže o světlo pro váš domov
Zapojili jste se do soutěže o tři balíčky úsporných žárovek od firmy Philips? V minulém článku jste se mohli dočíst, jaké byly správné odpovědi na soutěžní otázky a dnes už se dozvíte jména vylosovaných výherců.
reklama

Vylosovaní výherci

Odborná porota vylosovala ze správných odpovědí tyto výherce:

1. cena: Balíček zářivek v hodnotě 2 500 Kč
Balíček obsahuje 5 ks zářivek Tornado 15W E27, 3 ks Tornado 12W E14 a 5 ks Genie 18W E27.

výherce: Jan Jakubíček, Strážnice

2. cena: Balíček zářivek v hodnotě 1 500 Kč
Balíček obsahuje 3 ks zářivek Tornado 15W E27, 3 ks Tornado 12W E14 a 3 ks Genie 18W E27.

výherce: Marie Bačová, Neratovice

3. cena: Balíček zářivek v hodnotě 1 000 KčBalíček obsahuje 2 ks zářivek Tornado 15W E27, 2 ks Tornado 12W E14 a 2 ks Genie 18W E27.

výherce: Slava Burýšková, Zlín

Úsporné zářivky Philips třídy Genie vynikají především vysokou životností čítající 10 000 hodin a menšími rozměry ve srovnání s tradiční řadou Economy. Kompaktní trubicové žárovky Genie jsou vhodné zejména do krytých svítidel a do místností s delšími dobami svícení. Nabízejí příjemné teplé bílé světlo do domácností, nebo studené denní světlo vhodné spíše do kancelářských prostor. Dosahují vysoké úspory energie až 80 % a jejich životnost je omezena 5 000 spínacími cykly. 60 % výkonu jsou schopny dosáhnout již za 5 až 30 sekund a jsou k dispozici pro závity E14 a E27.

Úsporné zářivky Tornado renomované značky Philips nabízejí životnost až 12 000 hodin a 10 000 spínacích cyklů. Jde o stočené trubicové úsporky kompaktního tvaru poskytující teplé bílé světlo vhodné do domácností nebo studené denní světlo do kanceláří a veřejných prostor. Uplatníte je v krytých i otevřených svítidlech a prostorách s delšími dobami svícení. Podle poměru příkonu a vyzářeného světla se jedná o nejefektivnější úsporné žárovky. Dosahují úspory až 80 % a některé typy jsou vyrobeny jako stmívatelné. 60 % výkonu dosahují již po 5 až 30 sekundách a jsou dostupné se závity E14 a E27.

Předání cen

Ceny budou výhercům odeslány poštou, a to nejpozději
do 30. 10. 2012.
Ceny odesílá partner soutěže, firma eSvětlo.

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, firmy eSvětlo a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhry nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti eSvětlo.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Ceny odesílá firma eSvětlo.

Informace o partnerovi soutěže

Poradensko-prodejní portál eSvětlo.cz se zabývá především poradenskou činností v oblasti ekonomicky nejvýhodnějšího výběru žárovek a internetovým prodejem úsporných světelných zdrojů. V rámci e-shopu vám eSvětlo.cz zdarma pomocí online chatu poradí, která žárovka je nejvhodnější do obývacího pokoje, kuchyně či předsíně, případně, která zářivka je tou nejlepší volbou pro venkovní osvětlení.

Na stránkách www.esvetlo.cz si můžete vybrat ze širokého sortimentu špičkových světelných zdrojů od renomovaných výrobců, které uspoří až 90 % elektrické energie, a tím i vaše finanční náklady. Dalším příjemným bonusem pro zákazníky je i cena výrobků, která je nejnižší, a to nejen ve srovnání s kamennými obchody, ale i e-shopy.

Na všechny světelné zdroje poskytuje eSvětlo.cz dvouletou záruční lhůtu, v jejímž rámci má zákazník možnost zažádat o výměnu zboží, pokud se na něm vyskytne vada zapříčiněná běžným používáním.

Autor: Erika (text), eSvětlo (text a foto)

Související články

Vyhrajte světlo pro svůj domov 4  fotek

Vyhrajte světlo pro svůj domov

Ve spolupráci s firmou eSvětlo jsme pro vás připravili novou soutěž, ve které budete mít možnost získat tři balíčky s úspornými zářivkami značky Phili ...


Skončila soutěž o světlo pro váš domov 4  fotek

Skončila soutěž o světlo pro váš domov

Ve spolupráci s firmou eSvětlo jsme pro vás připravili soutěž, ve které jste měli možnost získat tři balíčky s úspornými zářivkami značky Philips. A t ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×