Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výherci soutěže o projekt rodinného domu

Výherci soutěže o projekt rodinného domu
Ve spolupráci s firmou Xella a Atelierem Náš Dům probíhala na našich webových stránkách soutěž, ve které jste měli možnost získat jeden z řady projektů typového rodinného domu nebo dva Průkazy energetické náročnosti budov. Soutěž je ukončena, správné odpovědi znáte. Odborná porota vylosovala ze správných odpovědí tři výherce, jejichž jména se dnes dozvíte.
reklama

Vylosovaní výherci

1. cena: projekt typového RD podle vlastního výběru z nabídky Atelieru Náš Dům s.r.o v hodnotě 35.000.- Kč, včetně změn, kterými se nezvyšuje zastavěná plocha ani obestavěný prostor domu.

Výherce:
Ondřej Kratochvíl, Praha 9

2. a 3. cena: zpracování Průkazu energetické náročnosti budovy k projektu z nabídky Atelieru Náš Dům s.r.o. (podle vlastního výběru) zdarma.

Výherci:
Michal Fišer, Roudnice nad Labem
Vladimír Novotný, Hradec Králové

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, firmy Atelier Náš Dům s.r.o., firmy Xella a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhry nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Atelier Náš Dům s.r.o.
  • Po slosování budou ceny výhercům odeslány poštou.
  • Ceny odesílá firma Atelier Náš Dům s.r.o.

Informace o partnerovi soutěže

Nadnárodní koncern Xella International je v České republice zastoupen společností Xella CZ, s.r.o. a společností Fermacell GmbH, org. složka Praha. Xella tak u nás zastupuje jak proslulou značku pórobetonu YTONG, tak i výrobu sádrovláknitých desek. Výrobky značky YTONG jsou na našem trhu velmi dobře známé a oblíbené, představují synonymum mezinárodního stylu, který je moderní a inovativní. Roční objem stavebního materiálu YTONG v ČR dosahuje téměř 1 mil. m3 a zaměstnává přes 300 pracovníků ve třech výrobních závodech. Díky tomu zaujímá společnost Xella CZ, s.r.o. na českém trhu s pórobetonem vedoucí pozici.K pórobetonovým tvárnicím zančky YTONG časem přibyly také vápenopísková tvárnice Silka a minerální izolační desky YTONG Multipor.

Společnost Atelier NÁŠ DŮM s.r.o. již od roku 1999 nabízí zájemcům o výstavbu rodinných domů širokou nabídku typových a individuálních řešení rodinných domů. Se svojí nabídkou (celkovým množstvím rodinných domů, množstvím a růzností dispozic, forem a velikostí rodinných domů) se společnost řadí mezi nejvýznamnější dodavatele projektů rodinných domů a souvisejících služeb v České republice. Konstrukční, dispoziční a projekční řešení rodinných domů jsou ověřena řadou realizací.

Další informace naleznete na www.ytong.cz a www.nasdum.cz.

Autor: Erika (text), Xella, Atelier Náš Dům (text a foto)

Související články

Každý dům potřebuje základ aneb tip pro stavebníky 5  fotek

Každý dům potřebuje základ aneb tip pro stavebníky

Klíčem ke kvalitní stavbě byla vždy dokonalá přesnost a přesné provedení veškerých detailů. O kvalitě každé stavby se přitom rozhoduje doslova již při ...


Vyhrajte projekt rodinného domu 3  fotek

Vyhrajte projekt rodinného domu

Projekt typového rodinného domu a Průkaz energetické náročnosti budovy k projektu z nabídky Atelieru Náš Dům - to jsou ceny, které můžete získat v sou ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×