Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výherci soutěže o lepidla značky Pattex

Výherci soutěže o lepidla značky Pattex
Pokud jste se zapojili do soutěže pořádané ve spolupráci s firmou Henkel, ve které bylo vaším úkolem zodpovědět 3 soutěžní otázky týkající se lepidel Pattex, pak jistě čekáte na vyhlášení jmen 10 výherců. Tito výherci obdrží od firmy Henkel každý sadu výrobků v hodnotě 1000 Kč.
reklama

Výherci soutěže

Míšková Jana,Teplice
Fukárek Milan, Liberec 4
Kašpar Martin, Rtyně v Podkrkonoší
Darebníková Ivona, Strážnice
Čermák Martin, Horní Libchava
Koval Peter, Rtyně v Podkrkonoší
Bílý Jiří, Luboměř
Zakaria Hana, Lužice
Šafránková Ivana, Brno
Jurková Růžena, Brtnice

Všem výhercům blahopřejeme!

Předání cen

Ceny budou výhercům zaslány společností Henkel poštou, a to nejpozději do
31. srpna 2009.

O výrobcích značky Henkel

  • Pattex montážní lepidlo – spolehlivá náhrada hřebíků a šroubů, vrtačky či kladiva, jejíž pomocí spojíte rychle, spolehlivě a čistě prakticky cokoli.
  • Pattex chemická kotva – jedná se o dvousložkovou chemickou maltu, která bezpečně a rychle připevní i velmi těžké předměty, můžete ji použít do plných i dutých materiálů, dokonce i do vlhkých a mokrých.
  • Pattex – lepidlo na opravy, epoxidové lepidlo – v této kategorii lepidel naleznete opravdu širokou nabídku nejrůznějších pomocníků na drobné nehody a opravy nejen v domácnosti.
  • Pattex – tavné lepidlo – díky tavnému lepidlu Pattex Hot Pistol si sami, dle své fantazie a přání, vyrobíte krásné dekorace a doplňky, které oživí vaši domácnost, balkon či terasu.
  • Pattex Power Spray – kontaktní lepidlo – tato novinka na trhu je vhodná jak na savé, tak i nesavé materiály. Hodí se k lepení tkanin, kůže, lepenky, kovu, dřeva a je výborným pomocníkem při čalounických pracích.
  • Pattex – lepidla a tmely na dřevo a do interiérů – sortiment výrobků určených pro lepení a opravy dřeva.
  • Makroflex FT 101 – lepicí tmel na všechno – využijete ho jako lepidlo, jako těsnicí tmel i jako výplňovou hmotu. Je velmi univerzální a výborně přilne ke všem materiálům, jako je plast, cihla, mramor, dlažba a keramika, ale použít ho lze i na galvanizovanou ocel, nerez, železo, natírané kovy, lakovaný či eloxovaný hliník nebo dřevo.
  • Makroflex SX 101 – sanitární silikon – tento silikonový sanitární tmel vytvrzuje pohlcováním vzdušné vlhkosti. Díky obsahu fungicidů (antiseptických a protiplísňových látek) je mimořádně vhodný k použití ve vlhkém prostředí. S jeho pomocí tak utěsníte spáry a spoje v koupelnách, toaletách, kuchyních a upevníte či zatmelíte sanitární zařízení, okna nebo dveře.
  • Makroflex HA 147 – kamnářský tmel – anorganický tmel, který po vytvrzení tvoří tvrdé spoje bez prasklin, nesmršťuje se a odolává přímému plameni a teplotám až 1200 °C. Je tedy ideálním pomocníkem při opravách kamen, krbů, grilů, ukládání a tmelení šamotových cihel a dalších aplikacích, kdy je vyžadována teplotní odolnost až 1200 °C.

Více informací, konkrétní možnosti použití a odpovědi na všechny otázky týkající se lepidel, tmelů a silikonů naleznete na www.pattex.cz, www.henkel-lepidla.cz nebo na www.makroflex.cz.

Autor: Erika (text), Henkel (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Soutěž o lepidla značky Pattex 2  fotek

Soutěž o lepidla značky Pattex

Každý z nás se určitě mnohokrát dostal do situace, kdy bylo potřeba něco důkladně slepit. Pro tyto příležitosti je dobré mít doma po ruce užitečné pom ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×