Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výherci soutěže o kvalitní nástroje od Garlandu

Výherci soutěže o kvalitní nástroje od Garlandu

Kdo z kutilů či řemeslníků může říct, že má dílnu perfektně vybavenou a vlastně už nic nového nepotřebuje. Vždy se hodí nový kousek, který ulehčí práci. Jak často upotřebíte při práci akumulátorovou vrtačku? Kolikrát za sezónu musíte nechat nabrousit řetěz u pily? Nebo manželka upozorňuje, že šťavnatý steak dostanete teprve tehdy, až jí nabrousíte nože v kuchyni? Pokud jste alespoň u jedné otázky souhlasně pokývali hlavou, jistě se vám hodí nástroje od Garlandu. V naší soutěži na vás totiž čekali akumulátorový set, ostřička pilových řetězů nebo dvoukotoučová bruska.

reklama

Co bylo vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bylo odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté jste byli zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti Garland.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Odpovědi na soutěžní otázky můžete najít na www.garland.cz.

Správné odpovědi na soutěžní otázky

Jaká je délka tlakové hadice u elektrické tlakové myčky MPX 130 B?
správná odpověď: 3 metry

Jakou sílu úderu má bourací kladivo Scheppach AB 1600?
správná odpověď: 47 joulů

Jaké typy travních provzdušňovačů má Garland v nabídce?
správná odpověď: Travní provzdušňovače s elektrickým a benzínovým motorem

Ceny, o které jste soutěžili a vylosovaní výherci

1. místo: Akumulátorový set Scheppach v hodnotě 4.499 Kč

Ideální sada nářadí do dílny, na chatu, do karavanu nebo garáže. Díky dvěma standardně dodávaným lithiovým akumulátorům máte při ruce vždy dostatek výkonu, a to i v situaci, kdy vám chybí přípojka proudu. Set se skládá z praktické LED svítilny s několika módy svícení, dvourychlostní aku vrtačky se 17 stupni nastavení momentu a rychloupínacím sklíčidlem a z populárního multifunkčního nástroje, se kterým můžete řezat, škrábat či brousit i ve velmi nepřístupných koutech. Všechno nářadí je vybaveno luxusní neklouzavou úpravou rukojeti pro pevný úchop a přesné vedení stroje.

Vylosovaný výherce: Jiří Staněk, Tupadly

2. místo: Kompaktní dvoukotoučová bruska Woodster v hodnotě 999 Kč

Kompaktní dvoukotoučová bruska Woodster GG 66 je skvělý pomocník pro každou dílnu. Mimo běžných prací, jako je broušení, leštění nebo tvarování kovových materiálů, se dobře hodí i na ostření nebo broušení nůžek, vrtáků, seker nebo dlát. Základem je velmi stabilní konstrukce, důležitá pro potlačení vibrací a házivosti kotoučů. Ta vám ve spojení s dostatečně silným motorem zaručí perfektní výsledky broušení. Opěrky nástrojů jsou nastavitelné, takže vždy můžete dodržet ideální pozici obrobku při práci. Kryty kotoučů rovněž slouží jako zásobárna na vodu, takže broušený materiál je vždy dokonale ochlazován a nedochází u něj ke změně fyzikálních vlastností. Bruska má jeden hrubý a jeden jemný kotouč.

Vylosovaný výherce: Lenka Chrpová, Ústí nad Labem

3. místo: Ostřička na pilové řetězy Woodster v hodnotě 899 Kč

Při práci s motorovou pilou je nezbytné dodržovat pravidelné intervaly ostření řetězu. Správně by se měl řetěz překontrolovat po každé spotřebované nádrži paliva a drobné vady opravit ručním pilníkem ihned na místě. Podle typu řezaného dřeva se potom každý řetěz časem ztupí natolik, že je potřeba náročnější údržby. K tomu slouží univerzální ostřička řetězů Woodster, která dovolí i průměrně zručnému uživateli řetěz dobře naostřit a pracovat tak vždy s perfektně připraveným řetězem, díky kterému bude nejenom práce výrazně snazší, ale výrazně se prodlouží i životnost celé pily.

Vylosovaný výherce: František Zlámal, Břeclav

Termíny soutěže

Start: 23. 3. 2015
Uzávěrka: 26. 4. 2015
Slosování výherce: 27. 4. 2015
Zveřejnění výherce: 29. 4. 2015
Odeslání cen: nejpozději do 31. 5. 2015

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, Garland Distributor s.r.o. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti Garland.
  • Ceny odesílá Garland.

O partnerovi soutěže

Společnost GARLAND distributor, s.r.o. byla založena v r. 1993, kdy získala výhradní zastoupení jednoho z největších výrobců zahradní techniky na světě, společnosti MTD. Prudký rozvoj a růst společnosti zapříčinil, že se brzy dostala do hledáčku i dalších světových a evropských producentů. Postupem času tak získala zastoupení společností, jako jsou Scheppach/Woodster, Michelin, Elpumps, Homelite/RYOBI, DWT, GTM Professional, Silky, Greenworks, Palram nebo Biocin a rovněž vlastní českou značku zahradní techniky Riwall, takže vám dnes může prostřednictvím nejširší prodejní sítě v ČR nabídnout takřka kompletní sortiment zahradní techniky, nábytku, grilů a nářadí do dílny.

Autor: Pavla (text), Garland (foto)

Související články

Vyhrajte kvalitní nástroje od Garlandu 4  fotek

Vyhrajte kvalitní nástroje od Garlandu

Kdo z kutilů či řemeslníků může říct, že má dílnu perfektně vybavenou a vlastně už nic nového nepotřebuje. Vždy se hodí nový kousek, který ulehčí p ...


Test akumulátorových plotových nůžek Greenworks

Akumulátorové plotové nůžky využije každý, kdo má okolo domku živý plot nebo na zahradě soliterní keře a okrasné stromky. Nůžky jsou lehké, mají dl ...

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×